Naga MarketsKGHM traci 2% w poniedziałek 13 maja 2019KHGM traci po godzinie 10:30 ponad 2 punkty procentowe. Na spółce od 11 kwietnia utrzymuje się tendencja spadkowa. Po przełamaniu wsparcia przy 100 zł, spadki jeszcze mocniej przyspieszyły. Jak na razie sytuacja nie zachęca do kupna. Jeśli w kolejnych godzinach zobaczymy kontynuację przeceny, to po piątkowej korekcie wzrostowej nie będzie śladu.


Akcje KGHM wyraźnie poniżej 100 zł

Po przełamaniu bariery 100 zł za jedną akcję ,kurs ruszył mocno w dół. Dziś kształtuje się on na poziomie 93,80 zł. Patrząc technicznie na wykres, cena wkroczyła w szeroki zakres konsolidacji, z jaką mieliśmy do czynienia od marca do końca 2018 roku. Dolne ograniczenie ruchu bocznego wypada dopiero przy poziomie 82 zł, jednak jeśli obecna tendencja się utrzyma, to niewykluczone, że w średnim terminie kurs będzie się kierował właśnie w te okolice. Zanegowanie scenariusza spadkowego nastąpi w momencie powrotu ceny powyżej 100 zł.

Zobacz także: Trump: Chiny zerwały umowę handlową

KGHM kurs akcji 13 maja 2019

Najbliższym oporem na niższym interwale czasowym powinno być górne ograniczenie układu OB, który został zaznaczony żółtymi prostokątami.

KGHM kurs akcji 13 maja 2019tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

1 KOMENTARZ

  1. Czy redaktorzy Comparic.pl nie wiedzą jaka jest różnica między procentami a punktami procentowymi???
    Brak podstawowej wiedzy.

    “KHGM traci po godzinie 10:30 ponad 2 punkty procentowe.”

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here