Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

kghm

Akcje największego giganta na naszej giełdzie zaczynają powoli wzrastać. Wczoraj doszło do wybicia z takiej lokalnej, ale cąłkiem długotrwałej konsolidacji. Z coraz większym prawdopodobieństwem można uznać, że wsparcie na poziomi ok 120 zł zostało wybronione, a sygnał kupna metodą Fabera z interwału miesięcznego nadal zostanie podtrzymany. Przy okazji warto zwrócić uwagę na świec z W1 i MN, gdyż zachęcają do wzrostów. Więcej o tym pod koniec tygodnia, który jest także końcem miesiąca i czas na przegląd sygnałów metodą Mebane Fabera – serdecznie zapraszam.Conotoxia

Mirbud działa przede wszystkim jako generalny wykonawca lub generalny realizator inwestycji w obszarze budownictwa handlowo-usługowego, mieszkaniowego, przemysłowego oraz inżynieryjno-drogowego na rynku budowlanym w Polsce.
mirbud

Mirbud mocno wzrósł na wczorajszej sesji docierając do linii łączącej ostatnie wierzchołki. Tendencja w ostatnim czasie zachęca do wzrostów, a już niebawem okaże się jak silni są kupujący, gdyż kurs zmierzy się właśnie z linią bessy oraz także z poziomem oporu odrobinę wyżej. Wybicie tych ograniczeń powinno dać sygnał do dalszej zwyżki. Szerszą analizę przedstawiliśmy 14 października, jest ona nadal aktualna i warto zajrzeć szczególnie na interwał dzienny.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here