Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

kghm

Mimo około 4% wzrostów, wypracowanych głównie na otwarciu i bardzo wysokich obrotów, wczorajsza sesja nie przyniosła ostatecznie wielkiego optymizmu. Pozostały ostatecznie długi, górny cień na poziomie poprzedniego szczytu sprawia, że najbliższe sesje mogą być pełne niepokoju. Dodatkowo możemy mieć do czynienia z kanałem wzrostowym utworzonym z kilku ostatnich ekstremów. W tym kontekście czyli z wcześniejszymi spadkami, wygląda on jak typowo korekcyjna formacja, po której cena może powrócić do głównego trendu spadkowego. Nawet jeżeli cena będzie dalej rosnąć to już przy 97 zł mamy kolejny opór, warto więc zachować sporą ostrożność w najbliższym czasie. Polecam spojrzenie na szerszą analizę wg tzw. strategii jednej kreski.

[pullquote]Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.[/pullquote]

Grupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych.

eurocash

Spółka zyskała wczoraj ponad 4% ponownie na wysokich obrotach, które utrzymują się od pewnego czasu, potwierdzając silne wzrosty. Przełamanie poziomu 48 zł czyli szczytu ze stycznia 2014 roku może oznaczać dalsze wzrosty z głównym celem przy 54 zł. Oczywiście już przy okrągłych 50 zł może pojawić się korekta, gdyż często takie poziomy są respektowane. Siła trendu wskazuje jednak, że może ona przynieść ciekawe okazje do przyłączenia się do aktualnego trendu. Ostatnio analizowałem spółkę 1 października.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here