Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

kghm

Spółka zyskała wczoraj 4,5% pokazując, że popyt nie odpuszcza walki o wybicie kluczowej strefy oporu okolic 97 zł. Ostatnie odejście od tego poziomu to jedynie niewielka korekta, zakończona na poziomie poprzedniego wierzchołka. Szybki powrót pod opór daje spore nadzieje na jego pokonanie. Takie wybicie otwierałoby drogę przynajmniej do okolic 110 zł. Szerzej analizowałem spółkę kilka dni temu – 19 października.

[pullquote]Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.[/pullquote]

Grupa Eurocash jest jedną z największych w Polsce grup pod względem wartości sprzedaży oraz liczby placówek zajmujących się dystrybucją produktów żywnościowych, chemii gospodarczej, alkoholu i wyrobów tytoniowych.
eurocash

Niespełna 2,5% wzrosty to efekt działalności kupujących akcje Eurocashu. Co ważne, obroty narastają tutaj od kilku dni i wczorajsze musiały zrobić wrażenie. Wszystko dzieje się po nagłej korekcie z 12 października, która dość szybko i dynamicznie została odrobiona. Do jej zakończenia brakuje tylko wybicia ostatniego maksimum. To oznaczałoby kontynuację trendu wzrostowego z kolejnym celem przy szczycie z połowy listopada ubiegłego roku, a więc 53,82 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Poprzedni artykułGBP/AUD – czas na spadki ?
Następny artykułZapiski giełdowego spekulanta: PKN Orlen, Emperia
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here