Naga MarketsW dzisiejszym cyklu „Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:KGHM to szósty producent miedzi elektrolitycznej i drugi srebra na świecie.

kghm

Kurs miedziowej spółki przełamał linię trendu co można potraktować jako zapowiedź większej korekty, nie można jednak jeszcze mówić o końcu trendu. Cena już niebawem dotrze do pierwszego, istotnego wsparcia. Jeżeli jego obrona nie powiedzie się to kolejny ważny poziom znajduje się na 120 zł. Spadki na KGHM oznaczają często spadki na całej giełdzie i tak jest tym razem, gdyż WIG także przejawia oznaki pro-korekcyjne.

PZ Cormay SA jest producentem odczynników diagnostycznych i dystrybutorem sprzętu diagnostycznego.

cormay

Na tej spółce od pewnego czasu trwa wyrównana walka między popytem a podażą, czego technicznym obrazem jest bardzo szarpany fragment wykresu. Jest to miejsce nad dość istotnym wsparciem, a także linia łącząca ostatnie dołki. Czysto technicznie jest to dobre miejsce do jakiegoś odreagowania spadków, czy tak się okaże już niebawem się przekonamy. Z drugiej strony upadek tego poziomu może oznaczać powrót do dynamicznych spadków.

invest

Warto spojrzeć także na linię A/D, która po ostatnich wzrostach na WIGu znalazła się w strefie wykupienia i możliwe jest pojawienie się większego ruchu korekcyjnego. Samo położenie linii A/D nie oznacza końca wzrostów, ale skłania do poczekania na lepszy moment z ewentualnymi zakupami.

fgdfgdfgdfg


Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w temacie: Analizy spółek z GPW na zamówienie a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę.

Interesujesz się giełdą lub inwestujesz w akcje spółek z GPW – teraz akcje polskich spółek mają swoje miejsce na forum: CFD na akcje polskie Zachęcamy do dyskusji.

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Obejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here