Naga MarketsKevin O’LearyGwiazda Shark Tank, Kevin O’Leary, znany również jako Mr. Wonderful, ostrzegł, że organy regulacyjne mogą w niebezpieczny sposób uregulować rynek bitcoina. Ponadto mówi, że „nawet jeśli bitcoin miałby wzrosnąć o kolejne 2000 proc., jest to całkowicie nieistotne dla klientów instytucjonalnych”.

  • Kevin O’Leary ostrzega: regulatorzy mogą zniszczyć bitcoina.
  • Jego zdaniem w kryptowalutę nie inwestują duzi inwestorzy, którzy odradzali mu zakup BTC.

Kevin O’Leary: od lat inwestuje w kryptowaluty

O’Leary został zapytany, czy zmienił zdanie na temat bitcoina i czy uważa, że „nie jest to prawdziwa waluta”. W odpowiedzi wyciągnął swój telefon i pokazał… portfel na bitcoiny. Przyznał, że posiada ether, XRP, bitcoina, litecoina, stellar lumen i bitcoin cash.

Te artykuły również Cię zainteresują
– Kupiłem to w czasie ostatniego szaleństwa [w 2017 roku]. Zainwestowałem 100 USD. Dziś rano jest to warte 52,77 USD, ponieważ nie wszystkie kryptowaluty są warte tyle samo [co w 2017 r.] – wyjaśnił.

Kontynuował, tłumacząc, dlaczego skupuje kryptowaluty.

– Angażuję się w to, ponieważ jest to zabawne, ale to nie jest produkt instytucjonalny… Cały ten rynek, nawet jeśli bitcoin miałby wzrosnąć o kolejne 2000 proc., jest całkowicie nieistotny dla klientów instytucjonalnych – powiedział.

Lęk przed regulacjami

Wyjaśnił, że „prawdziwy problem polega na tym, że jeśli zaangażuje się w to powiernik, zostanie to uregulowane, w efekcie wartość [BTC] spadnie o połowę lub zejdzie do zera”.

Rynki finansowe mają do czynienia z regulatorami, a ty możesz działać tylko w ramach tych zasad, a więc kiedy gloryfikujemy coś takiego [jak bitcoin], to naprawdę nie ma to nic wspólnego z rynkami finansowymi które sprawiają, że cały świat działa. I żaden instytucjonalny inwestor, z którym kiedykolwiek rozmawiałem, nie powiedział mi, żebym inwestował w kryptowaluty – dodał.

Twierdzi, że inwestorzy instytucjonalni, z którymi rozmawiał, nie chcą posiadać bitcoinów, ponieważ „boją się regulatorów”.

Czekam na dzień, w którym jeden z tych regulatorów ostro zaatakuje bitcoina. Dorośli mężczyźni będą płakać, kiedy to się stanie. Nigdy w życiu nie zobaczysz takiej straty kapitału. To będzie brutalne. I mówię tylko, że musisz się na to przygotować – prognozował.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here