Naga MarketsGwiazda Shark Tank i milioner, inwestor Kevin O’Leary, być może zmienia zdanie na temat Bitcoina. Przyznał się, że trzy lata temu kupił niewielką ilość kryptowalut.

  •  Kevin O’Leary niekoniecznie jest takim sceptykiem w kwestii BTC, jak wielu uważa.
  • Przyznał, że parę lat temu kupił trochę kryptowalut.

Kevin O’Leary ma kryptowaluty!

– Mam portfel na kryptowalut. Naprawdę lubię to. Pozwól mi tylko sprawdzić, ile to jest warte. Powiem ci, jak to się stało. Pewnego wieczoru wykładałem na Harvardzie dla absolwentów. Rzucili mi wyzwanie, abym został inwestorem kryptowalut i powiedziałem: „Wiesz co, nie mam z tym problemu. W rzeczywistości zaryzykuję 100 dolarów. Kupię każdą kryptowalutę, która jest dostępna na Coinbase – wspominał.

Te artykuły również Cię zainteresują
O’Leary mówi, że kupił równe ilości Bitcoina (BTC), Ethereum (ETH), XRP, Litecoina (LTC), Bitcoin Cash (BCH) i Stellar Lumens (XLM).

Więc ile to jest dziś warte? Pamiętaj, włożyłem 100 dolarów. [Teraz to jest warte] 88,97 dolarów. Co się stało? Jak to się stało, że nie zarobiłem mnóstwo pieniędzy? Ponieważ nie wszystkie kryptowaluty są sobie równe. Bitcoin jest świetny, cała reszta to bzdury – wytłumaczył.

O’Leary twierdzi, że kryptowaluty nie są „niczym zabezpieczone”.

– Więc mam 88,97 dolarów – do kogo mam zadzwonić, aby odzyskać moje pieniądze? O nie, nie ma nikogo takiego! To jest problem. To nie jest poparte niczym, jest po prostu poparte twoją wiarą – dodał. – Musisz zgadnąć, która moneta mocno zdrożeje, ale tak naprawdę nie jest to produkt instytucjonalny. Ale naprawdę chciałbym wiedzieć, jak odzyskać stracone [11 dolarów]. Zadzwoń, jeśli znasz odpowiedź – powiedział.

Dziś za 1 BTC na giełdach płaci się 47 227 dolarów. Z kolei 1 ETH kosztuje aż 1 768 dolarów.

Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kursy kryptowalut online | analiza | dax futures notowania | kurs euro on line | funt szterling | sp 500 |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here