Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Te artykuły również Cię zainteresują
Kernel prowadzi działalność w sektorze butelkowanych olejów jadalnych i agrobiznesu, która swoim zakresem obejmuje wszystkie etapy produkcji od uprawy produktów rolnych do dostarczenia produktu finalnego do konsumenta.

kernel

Spółka bardzo stabilnie wzrasta od kilku dni co dobrze wróży na przyszłość. Ważny jest także regularny wzrost obrotów. To wszystko sprawia, że szanse kupujących rosną przed spotkaniem, być może już dzisiaj z kluczowym poziomem oporu przy 35 zł oraz z nachodzącym w tym miejscu linią trendu. Być może nie powiedzie się próba wybicia za pierwszym razem, ale styl ewentualnego cofnięcia może sporo powiedzieć o szansach na większe wzrosty, które po wybiciu sięgałyby przynajmniej pod poziom 40 zł.Conotoxia

Bank Pekao SA działa od 80 lat i jest jednym z największych banków Europy Środkowej i największym bankiem w Polsce pod względem kapitalizacji rynkowej.

pekao

Kurs od kilku tygodni przebywa pod oporem 190 zł. Słabość sektora bankowego może niebawem przełożyć się także na tę spółkę. Wczoraj na wysokich obrotach powstała świeca silnie odrzucająca opór. Wydaje się, że posiadacze akcji powinni mieć się na baczności, gdyż sygnał ten może przynieść spadek poniżej 180 zł.

Herosi Rynku Kapitałowego – zagłosuj na Marcina Wenusa w konkursie Stowarzyszenia Inwestorów Indywidualnych


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs ropy | sp 500 notowania | dlaczego akcje pgnig spadają | pkn orlen akcję | kurs funta | kurs kryptowalut |


Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here