Naga MarketsW dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Kernel prowadzi działalność w sektorze butelkowanych olejów jadalnych i agrobiznesu, która swoim zakresem obejmuje wszystkie etapy produkcji od uprawy produktów rolnych do dostarczenia produktu finalnego do konsumenta.

kernel

Ostatnia sesja Kernela w WIG20 wypadła bardzo okazale, spółka wzrosła ponad 8% na wysokich obrotach. Naruszony został poziom jednego z wcześniejszych wierzchołków. Możliwe, że potrzebna będzie niewielka korekta, ale tak wysokie i narastające obroty sugerują dalsze wzrosty aż do głównego oporu przy 45 zł. O możliwych wzrostach pisaliśmy w ubiegły czwartek, zapowiadając wzrost przynajmniej pod poziom 40 zł.tokeneo

Mostostal Warszawa to jedna z większych obecnie firm budowlanych w Polsce. Działa w segmencie budownictwa ogólnego, przemysłowego, inżynierskiego, ochrony środowiska oraz infrastruktury drogowej, głównie na rynku krajowym.

mostostal

Po dwudniowej korekcie powstała świeca pin bar, która może być jej zakończeniem. Spółka rośnie bardzo dynamicznie od początku roku, wykonując tylko niewielkie korekty. Być może i tak będzie tym razem. Należy jednak zachować ostrożność, gdyż patrząc szerzej widać, że kurs znajduje się w strefie oporu, którą wyznacza dołek z kwietnia 2013 roku. Najbliższe sesję powinny zatem dać odpowiedź na pytanie czy kurs będzie dalej rosnąć, jeżeli tak to kolejne cele znajdują się bardzo wysoko powyżej 16 zł, choć patrząc historycznie jest to poziom znacznie bliższy minimom niż maksimom. Pierwszy raz o możliwych wzrostach informowaliśmy 10 lutego, gdy cena znajdowała się poniżej 7 zł. Scenariusz dotarcia do obecnych poziomów został nakreślony 9 marca.


Narzedzia-analizy-technicznej-spolek-gieldowych.pdf---2014-09-22-11.31.59-300x296 Odwiedź na nasz facebookowy profil giełdowy: Techniczna strona giełdy

Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Zajrzyj do Strefy E-Learn – czekają tam na Ciebie materiały edukacyjne, pełne wersje szkoleń video oraz ebooki o tematyce inwestycyjnej. Wszystko za darmo.

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.

Los portalu Comparic zależy właśnie od Was, czytelników! Jeśli podoba Ci się to, co czytasz lub oglądasz, proszę udostępnij w formie postu na swoim koncie społecznościowym, żeby więcej ludzi mogło do nas trafić. Przyciski znajdują się pod artykułem.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNajważniejsze publikacje w tym tygodniu – poranny komentarz makro
Następny artykułAUD/JPY – w drodze do kluczowego oporu
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here