Naga MarketsKernel prowadzi działalność w sektorze butelkowanych olejów jadalnych i agrobiznesu, która swoim zakresem obejmuje wszystkie etapy produkcji od uprawy produktów rolnych do dostarczenia produktu finalnego do konsumenta.

kernel w1

Wykres tygodniowy pokazuje, że mamy do czynienia z trendem wzrostowym trwającym już niemal pełny rok. W tym czasie cena wzrosła o ponad 120%. Powoli zbliżamy się do ważnych ograniczeń jaką powinna być szeroka strefa oporu 50 – 54 zł. Dodatkowo w tym miejscu przebiega linia łącząca kilka poprzednich wierzchołków. Wydaje się, że jeżeli uda się pokonać dotychczasowe maksimum trendu czyli poziom 46,84 zł to kolejnym celem powinna być właśnie strefa oporu. Tam powinniśmy spodziewać się przynajmniej większej korekty.

kernel d1

[pullquote]Sprzedawaj i kupuj – zarabiaj nie tylko na wzrostach akcji polskich spółek. Teraz to możliwe![/pullquote]

Wykres dzienny pokazuje, że kurs uległ pewnej stagnacji i dość długo kupujący „męczą się” z wybiciem poziomu ostatniego szczytu. Jak widać jest to charakterystyczna sytuacja dla tego wykresu, gdyż poprzednie sytuacje pokazują, że także potrzebne było wiele prób zanim opór zostawał pokonany. Atmosfera na szerokim rynku nie jest najlepsza, dlatego też warto brać pod uwagę możliwość przedłużania się stagnacji lub korekcyjnego spadku do linii trendu, gdzie mamy zresztą ważne wsparcie w postaci poprzednich wierzchołków.

Odwiedź nasz facebookowy profil giełdowy: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznątokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułAnaliza Ichimoku USDCHF, USDJPY, AUDUSD 5 października 2015
Następny artykułGBPCAD istotne wsparcie zostało przełamane
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here