Naga MarketsKazimierz Marcinkiewicz. Wizyta Dudy w USA bez efektów
Kazimierz Marcinkiewicz podczas połączenia ze studiem Comparic24.tv

Gościem Piotra Gembarowskiego na antenie Comparic24.tv był Kazimierz Marcinkiewicz, prezes Rady Ministrów w latach 2005-2006. W rozmowie poruszono m.in. temat efektów wizyty prezydenta Dudy w Waszyngtonie oraz zmian w ustawie o finansach publicznych. Zdaniem Marcinkiewicza odwiedziny w Białym Domu i spotkanie z Donaldem Trumpem nie przyniosło ze sobą żadnych efektów miało jednak pozwolić Dudzie „ogrzać” się wizerunkowo przy postaci głowy największej gospodarki świata.

  • Polska i USA mają pogłębić współpracę obronną i energetyczną, deklaracja współpracy po stronie USA oraz Polski
  • Duda informował o planowanym podpisaniu umowy, na mocy której Amerykanie rozpoczną pracę projektowe dotyczące elektrowni atomowej
  • W związku z tym Polska musiał zadeklarować współpracę z USA, a nie z Chinami w zakresie technologii 5G

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs dolara po 3,97 zł w czwartek, euro kosztuje 4,4560 zł, kurs GBP/PLN po 4,9390 zł
Następny artykułWirecard składa wniosek o niewypłacalność. Akcje firmy spadają do 2,5 euro
Krzysztof Kamiński redaktor Comparic.pl
Wiedzę z zakresu inwestowania oraz produktów finansowych zgłębiał na studiach ekonomicznych, a jej praktyczne zastosowanie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Uczestnik obrotu na największych rynkach giełdowych świata – NYSE, NASDAQ i LSE. Specjalista rynku kontraktów terminowych na surowce, głównie ropy WTI oraz złota. Autor strategii Wide View Strategy (WiViSt), którą doskonalił zgodnie z maksymą „Tnij szybko straty, pozwól zyskom rosnąć”. Zwolennik analizy technicznej. Sukces w inwestycjach zapewnia mu chłodne podejście do analizy wykresów połączone z konsekwencją i żelaznymi zasadami zarządzania kapitałem. W trakcie swej kariery na rynkach finansowych dzielił się swoim doświadczeniem z inwestorami jednego z największych brokerów Forex na świecie. Redaktor telewizji internetowej Comparic24.tv, odpowiedzialny za prowadzenie programów informacyjnych oraz poświęconych tematyce szeroko pojętego tradingu.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here