Naga Markets

Kryptowaluty cieszą się niezmiennie ogromną popularnością, którą podsycają dodatkowo spektakularne rajdy w górę wartości najpopularniejszych z nich. Entuzjaści cyfrowej monety niejednokrotnie podkreślają, że to właśnie ona jest pieniądzem przyszłości, co zdaje się brzmieć dość prawdopodobnie, zwłaszcza w sytuacji kiedy państwa i banki centralne już nie tylko zaczynają mówić o akceptacji i korzystaniu z kryptowalut (Salwador nie tylko uznał bitcoina jako walutę ale również przeniósł do niego część rezerw), ale także same rozważają emisję własnych powszechnie stosowanych walut cyfrowych (te prawdopodobnie jako pierwsze wprowadzą za jakiś czas Chiny). Czy jednak na tym się skończy?

Kryptowaluty są tylko częścią, choć najbardziej widoczną, ogromnego skoku technologicznego. Kryptowaluty i blockchain same w sobie stanowią rewolucyjną technologię, która zostanie z nami na zawsze i w istotny sposób zmieni wiele dziedzin życia oraz rynki finansowe. Tak samo jak internet, który od swojego powstania ponad 30 lat temu nieodwracalnie przeniknął do wszystkich aspektów nowoczesnego życia. Czy w korzystaniu z łańcucha blokowego ograniczymy się do samych kryptowalut, czy może pójdziemy jeszcze dalej? No właśnie…

Najpierw token…

Nie sposób mówić o projekcie NED, nie zaczynając od samego tokena. Token NED to filar całego ekosystemu NED, będącego innowacyjnym połączeniem kilku platform, korzystających z zalet technologii blockchain.  Platformy te wprowadzają nową jakość do świata kryptowalut oraz istniejących, raczkujących ekosystemów sieciowych. Sam token NED to tzw. utility token, co oznacza, że będzie głównym środkiem płatniczym w ramach wspomnianych platform. Token NED wykorzystuje własny blockchain w standardzie ERC-20. Emitent pracuje również nad tokenem w standardzie BEP-20 oraz rozwija własnego altcoina.

…później cały ekosystem

Docelowo tokeny wykorzystywane będą w szerokim ekosystemie NED, łączącym w jedną całość szereg specjalistycznych platform, a także przedsiębiorstw związanych z Projektem NED. 

W skład wspomnianych platform wejdzie na przykład Everchain – platforma (wirtualny sejf) służąca do przechowywania danych. Danymi tymi mogą być między innymi zdjęcia, pliki, dokumenty, natomiast technologia blockchain zagwarantuje maksymalny poziom bezpieczeństwa wszystkich danych, które  są w takim systemie zapisane na stałe i w żaden sposób nie mogą z niego „wyparować”. Dodatkowo dane te będą przechowywane w postaci zaszyfrowanej, tak by nikt poza właścicielem pliku (posiadającym odpowiedni klucz do jego zdekodowania) nie był w stanie podejrzeć zawartości. 

Z kolei Galilei będzie wirtualnym, innowacyjnym krypto-kantorem, hybrydowym systemem pomiędzy kantorami scentralizowanymi i decentralizowanymi. Bezpieczną, nowoczesną platformą z intuicyjnym UI, będąca jednocześnie launchpadem dla nowych projektów kryptowalutowych, dzięki czemu umożliwiać będzie prostsze i tańsze wprowadzenie nowych startupów kryptowalutowych innych emitentów oraz większy poziom ochrony dla ich nabywców. 

Ned Future natomiast koncentrować się będzie na nieruchomościach, a jego celem jest działanie w formie nieograniczonego terytorialnie biura nieruchomości on-line oraz wniesienie innowacyjnych zmian w sposobie oferowania nieruchomości na sprzedaż lub wynajem, tym różniąc się od biur tradycyjnych, że nie będzie go ograniczać ani zasięg terytorialny ani godziny pracy fizycznych placówek. Jednocześnie łączyć będzie w jednym miejscu inwestorów oraz wartościowe projekty developerskie. 

AVA Trade

Swoje tokeny NED możecie dzięki temu wykorzystać do płatności lub korzystania z usług wszystkich platform funkcjonujących w ramach całego ekosystemu. 

Kto za tym stoi?

Ostatnimi czasy jest to chyba ulubione pytanie Polaków, zadawane w wielu kontekstach i na wiele sposobów. Projekt NED rozwijany jest przez działający od lat na rynku nieruchomości międzynarodowy holding NED New Era Development, którego obecnym celem i ambicją jest wejście w przestrzeń cyfrową i integracja tradycyjnych rynków z opartymi na technologii blockchain nowoczesnymi usługami i trendami.  

Wyjątkowe połączenie najlepszych fachowców z branży IT, techników kryptografii z doświadczonymi profesjonalistami z rynków finansowych i z branży nieruchomości, dzięki długoletnim doświadczeniom praktycznym i współpracy z najlepszymi fachowcami z innych branż umożliwia im stworzenie innowacyjnych produktów Fintech i ponadczasowych rozwiązań technologicznych. 

Również ekspercka wycena know-how całego ekosystemu NED, dokonana przez renomowany, niezależny podmiot certyfikujący przekracza już teraz setki milionów złotych. Nieustanny rozwój i poszerzanie o innowacyjne rozwiązania staje się tym samym zaletą umożliwiającą nieustanne wyprzedzanie konkurencji o krok i zwiększanie swojej wartości. 

New Era Development wierzy, że nie tylko nowe, otwarte podejście do inwestowania, ale również podejście do zarządzania ryzykiem, orientacji na wyniki, dostępność, trwałość, transparentność oraz nie mające precedensu zabezpieczenia otwierają jego klientom świat technologii FinTech XXI wieku.

Dla kogo?

Kto szczególnie powinien już teraz zainteresować się ekosystemem NED? 

Szukasz wiarygodnego i niezależnego od państwa narzędzia zabezpieczającego przed inflacją, która zżera Twoje oszczędności? Kuszą Cię możliwości wzrostów inwestycji, których tradycyjne produkty finansowe nie mogą Ci po prostu zaoferować?

Tokeny NED są właściwą i znakomitą alternatywą wobec zwykłych instrumentów finansowych, będą jednocześnie odpowiedzią na rodzące się pytanie o to, jak w obecnej sytuacji maksymalnie zdywersyfikować ryzyko inwestycyjne.

Ostatnim, choć niemniej ważkim argumentem „za” jest możliwość inwestowania wolnych środków finansowych w maksymalnie innowacyjny instrument, zwłaszcza jeżeli chcesz zainwestować w firmę typu FinTech oraz wejść do rewolucyjnego ekosystemu wykraczającego daleko poza świat kryptowalut i oferującego niespotykane wcześniej możliwości – czy to rynkowe, by wspomnieć o samym sektorze nieruchomości czy też funkcjonalne, przede wszystkim w postaci bezpiecznego przechowywania wszelkiego rodzaju danych. 

Same tokeny NED wejdą do wolnego obrotu z początkiem roku 2024, a więc w bardzo bliskiej przyszłości. Drobni (detaliczni) inwestorzy mają teraz wyjątkową okazję, z której w przypadku tak dużych projektów korzystać mogą wyłącznie duzi inwestorzy instytucjonalni – możliwość zakupu NED w korzystniejszej, przedemisyjnej cenie, zanim jeszcze wejdą na rynek, gdzie dzięki ich wartości użytkowej nie tylko w ramach świata walut cyfrowych, cena może gwałtownie rosnąć. Ponadto dla wczesnych inwestorów (early birds) przewidziane zostały specjalne bonusy, dające możliwość osiągania nie tylko stabilnych zysków, ale także ich reinwestowania. 

Kryptowaluty nie znikną już z tego świata. Pomimo nieuniknionych wahań aktualnej wartości (korekty tego typu wykazuje każdy zdrowy rynek) podaż będzie zawsze większa niż popyt, dlatego wartość kryptowalut długoterminowo będzie zawsze rosnąć. W odróżnieniu od zwykłych pieniędzy są one idealnym narzędziem zabezpieczenia kapitału i zabezpieczeniem przed hiperinflacją i makroekonomicznym trzęsieniem ziemi, dodatkowo poza zasięgiem i wpływem państwa, banków oraz instytucji finansowych. Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>

  • Powiązane zagadnienia:
Poprzedni artykułKorekta wzrostowa na rynkach. Amplituda zmian na WIG20 na poziomie 100 punktów!
Następny artykułSynektik miał 1,78 mln zł zysku netto, 2,11 mln zł zysku EBIT w I kw. r. fin.
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

1 KOMENTARZ

  1. Kolejny MLM, kolejny syf napędzany przez telemarketerów. Comparic już w ogóle nie sprawdzą tych projektów, ciekawe kto się z tego będzie tłumaczył na pewno nie wy…

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here