Naga MarketsNa początku nowego tygodnia Bogusz Kasowski z Comparic24.tv podsumowuje raporty amerykańskich agencji rządowych dotyczące sytuacji na rynku surowcowym. Oprócz tego porusza również temat kawy, która znalazła się na wysokości ciekawego poziomu wsparcia, testowanego kolejny tydzień z rzędu. Szczegóły w programie Surowcowe.info.


Kawa walczy ze wsparciem, czy utrzyma obecne pzoiomy?

Kawa od majowych dołków do lipcowych maksimów zyskiwała aż 30%. Druga część miesiąca przyniosła jednak silniejszą korektę notowań i test poziomu 105 USD, gdzie wypadają maksima czerwcowe. Obecnie strefa pełni rolę wsparcia, wzmacnianego dodatkowo przez 38,2% zniesienia tegorocznego trendu wzrostowego. Jeżeli strefa nie wytrzyma jednak naporu podaży, wtedy kawa może spadać w okolice 102 dolarów, gdzie przebiega 50 EMA oraz 50% zniesienia trendu. Kolejne istotne wsparcie to minima czerwcowe na 96 dolarów.

Kawa znalazła istotne wsparcie na wykresie

Więcej na temat notowań kawy i innych walorów surowcowych i towarowych w poniedziałkowym programie Bogusza Kasowskiego w Comparic24.tv:

Comparic24.TV to telewizja internetowa prowadzona przez redaktorów portalu Comparic.pl Z warszawskiego studia nadajemy codziennie, przygotowując inwestorów detalicznych do kolejnej sesji już od 08:00. Dołącz do naszej społeczności już teraz i śledź transmisje na żywo między innymi na Facebooku! Subskrybuj również kanał YouTube, aby zapoznać się z najciekawszymi materiałami!tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here