Naga MarketsKate Winslet zagra w filmie o oszustach kryptowalutowych z OneCoineHistoria OneCoina od początku wydawała się idealnym scenariuszem na kryminał. Teraz okazuje się, że film dot. tej słynnej piramidy finansowej powstanie i jedną z głównych ról zagra w nim Kate Winslet, gwiazda znana z m.in. “Titanica”.

  • Kate Winslet zagra w filmie “Fake!” dot. OneCoina.
  • Fabuła produkcji ma być oparta na książce tej dot. piramidy finansowej.

Kate Winslet zagra w “Fake!”

Jak donosi Deadline, Kate Winslet zagra w filmie „Fake!”. Fabuła ma być oparta na niewydanej jeszcze książce Jen McAdam i Douglasa Thompsona dot. OneCoina. McAdam pojawi się w projekcie także w roli producentki. Z kolei za scenariusz i reżyserię będzie z kolei odpowiadał Scott Z. Burns („The Report”).

McAdam jest kluczową postacią produkcji. Po pierwsze to ona założyła wcześniej grupę wsparcia dla ofiar OneCoina. Jak przyznawała mediom wraz z przyjaciółmi i rodziną zainwestowała w piramidę ponad 250 000 euro (298 800 USD). Oczywiście nie wiedziała, że to scam. Teraz, jak już wspomnieliśmy, przygotowuje książkę na ten temat.

OneCoin

O OneCoinie pisaliśmy już wielokrotnie. To najsłynniejsza piramida finansowa na rynku kryptowalut, która została założona w Bułgarii przez Ruję i Konstantina Ignatovów.

Przed projektem ostrzegało szereg ekspertów na całym świecie, m.in. Polskie Stowarzyszenie Bitcoin czy biuro poselskie Mirosława Suchonia, które złożyło w tej sprawie interpelację do ministerstwa sprawiedliwości.

Mimo powyższego w OneCoina na całym świecie zainwestowała nieznana liczba osób, która straciła łącznie 4 – 5 mld USD. Dokładne dane nie są znane, gdyż nie wszystkie ofiary zgłosiły się do służb.

Dziś Ruja Ignatova jest nadal poszukiwana. Zniknęła w 2017 r. Ponoć widziano ją wtedy z anonimowymi Rosjanami. Możliwe, że zmieniła tożsamość. Jej brat został zaaresztowany w USA. Zgodził się na współpracę z sądem i ma zeznawać przeciwko siostrze. Możliwe, że to zapewni mu łagodniejszy wyrok (pierwotnie groziło mu 90 lat pozbawienia wolności, czyli w praktyce dożywocie).

Autor poleca też:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here