Naga MarketsKanye West stwierdził, że Bitcoin i kryptowaluty wyzwolą ludzkośćAmerykański raper Kanye West, znany ze swoich bujnych wypowiedzi na temat gospodarki, społeczeństwa i przyszłości świata, zabrał także głos w sprawie Bitcoina, twierdząc, że właśnie w kryptowalutach drzemie prawdziwa siła, która wyzwoli ludzkość.

  • Kurs Bitcoina jest obecnie na 16-miesięcznych maksimach w okolicach 13,25 tys. dol.
  • Ostatni miesiąc notowań przyniósł zwyżkę o aż ponad 23%
  • Nic dziwnego, że Bitcoin wraca na usta showbiznesu

Kanye West mesjaszem Bitcoina

Bitcoin zebrał sporo pochwał od samego Kanyego Westa, renomowanego rapera rodem ze Stanów Zjednoczonych. Zdaniem artysty, Bitcoin jest wyzwolicielem Ameryki i ludzkości.

Już w 2018 roku, popularny celebryta krótką zapowiedzią wyraził swój pogląd na temat centralnej kontroli wzbudzając nieco zamieszania w środowisku kryptowalut.

W nowym podcaście z popularnej serii Joe Rogan Experience, Kanye West porównał Bitcoina do inicjatywy Bluesky prowadzonej przez Jacka Dorseya, która ma na celu stworzenie zdecentralizowanego protokołu dla social media.

– Jack Dorsey zdecentralizował Twittera dwa miesiące temu zanim to stało się naprawdę ważne, ponieważ rozmawiał z ludźmi związanymi z Bitcoinem, a Ci goście naprawdę mają świadomość na temat tego czym będzie prawdziwe wyzwolenie Ameryki i ludzkości. Mnóstwo z tych technologicznych gości używa nowych dróg, nowych ścieżek informacji, aby stworzyć nowe granice możliwości naszego istnienia podczas gdy siły naszego politycznego systemu wciąż opierają się na kolegium elektorskim, które ma swoje podstawy w niewolnictwie. – stwierdził dobitnie West.

Zobacz również: Tesla odbiła od wsparcia po serii spadków. Ambitne plany Chin dot. EV

Plus500

Wypowiedź Westa nabiera szczególnie patetycznego znaczenia, gdy ubierze się je w kontekst ambitnych politycznych planów rapera. Jeszcze w lipcu tego roku artysta poinformował o swoich planach kandydowania w wyborach prezydenckich.

We wspomnianym wcześniej podcaście Joe Rogana, który światło dzienne ujrzał 24 października, Kanye West stwierdził także, że jego powołaniem jest stać się liderem wolnego świata.

Autor poleca również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here