Naga Marketsstatuetki FxCuffsJuż 27-28 marca 2020 roku, ICE Kraków Congress Centre stanie się gospodarzem jednego z największych wydarzeń rynków inwestycyjnych nie tylko w Polsce, ale i w Europie. Invest Cuffs 2020 to jednak nie tylko targi i konferencja. Jak co roku, w trakcie tego wydarzenia odbędzie się także uroczysta Gala, w trakcie której uhonorowane zostaną osoby i podmioty, które w największym stopniu przyczyniły się do rozwoju świadomości inwestorów oraz budowania produktów i usług najwyższej jakości.


Szósta już odsłona konkursu Invest Cuffs przynosi ze sobą dość znaczące zmiany. W odpowiedzi na sugestie polskiej społeczności inwestycyjnej oraz uczestników dotychczasowych edycji konferencji, Fundacja Invest Cuffs postanowiła bowiem zmienić formę konkursu oddając finalny głos w ręce Inwestorów.

Do tej pory Internauci w głosowaniu wybierali finalistów konkursu Invest Cuffs, z których kapituła dokonywała wyboru ostatecznych laureatów. Tym razem Kapituła składająca się z ekspertów branżowych oraz dziennikarzy, jednak bez przedstawicieli brokerów, domów maklerskich i firm inwestycyjnych, wybrała grono finalistów, a Internauci w głosowaniu wybiorą ostatecznych zwycięzców. Zmianie uległa również lista kategorii, którą uzupełniają nowe pozycje, nieobecne podczas pierwszych pięciu edycji konkursu.

Oddaj swój głos w jednej z 21 kategorii

Tym razem głosować można aż w 21 kategoriach, z których wyłonieni zostaną finaliści, którzy odbiorą statuetki podczas uroczystej Gali Invest Cuffs 2020 w krakowskim centrum kongresowym ICE, zaplanowanej na 27 marca 2020 roku.

Jedną z kategorii jest Kantor Online Roku 2019. Wśród nominowanych znaleźli się:

cinkciarzCinkciarz.pl – Spółka działa od 2010 r. i jest jedną z najszybciej rozwijających się firm w Europie. Z oferowanych przez nią usług mogą korzystać klienci biznesowi i indywidualni. Spółka udostępnia szereg narzędzi ułatwiających wymianę walut do wykorzystania m.in. w aplikacji mobilnej.

Walutomat – Walutomat to innowacyjna platforma wymiany walut, na której wymieniają tysiące użytkowników, a dzienne obroty sięgają milionów złotych. System dopasowuje oferty użytkowników i automatycznie przeprowadza transakcję wymiany. To proste i bezpieczne.

Alior Bank Kantor Online – Pierwszy bankowy kantor wymiany walut. Dostępny dla klientów od 2012 roku. Obsługuje obecnie prawie 350 tys. klientów indywidualnych i biznesowych, a środki w nim zgromadzone są gwarantowane przez Bankowy Fundusz Gwarancyjny do kwoty 100 000 EUR

eKantor Europa – powstał na bazie działającego już ponad 25 lat, stacjonarnego Kantoru Wymiany Walut Europa w Katowicach – największej sieci kantorów na Śląsku, w odpowiedzi na rosnące zainteresowanie i zapotrzebowanie Klientów usługami on-line w branży walutowej. eKantorEuropa.pl zapewnia bezpieczną, oszczędzającą czas i pieniądze Klientów wymianę walut przez Internet.

RKantor (BNP Paribas) – jeden z pierwszych na rynku kantorów posiadających status krajowej instytucji płatniczej, wydawany przez Komisję Nadzoru Finansowego. Jako spółka ze 100% udziałem Banku BNP Paribas przestrzega wysokich standardów w zakresie bezpieczeństwa powierzonych środków, danych osobowych oraz skrupulatnie dobiera partnerów, z którymi tworzym ofertę produktową (EURONET, Bank BNP Paribas).

BIORĘ UDZIAŁ W GŁOSOWANIU

Głosować można do 15 marca 2020 roku.

Wyniki Konkursu zostaną ogłoszone w trakcie trwania Gali Invest Cuffs 2020, podczas której odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia nagród za rok 2019.

Więcej informacji na temat Invest Cuffs 2020 uzyskać można na oficjalnej stronie wydarzenia.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułGoogle Trends: Nadchodzący halving Bitcoina zwiększa jego popularność w sieci
Następny artykułKurs funta w górę do PLN, polski złoty traci także do euro, dolara i franka
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here