Naga MarketsKantor kryptowalut sponsorem klubu piłkarskiego w PolsceZnak Bitcoina czy logo firm z branży kryptowalut nie raz pojawiły się już na strojach sportowców na całym świecie. W Anglii ze znakiem najpopularniejszej kryptowalut biegali piłkarze Watfordu, a partnerem Wolverhampton Wanderers F.C. jest jedna z kryptowalutowych giełd. Na polskich boiskach do tej pory brakowało przykładów współpracy tej branży z klubami piłkarskimi. Właśnie się to zmieniło za sprawą FlyingAtom, sieci kantorów Bitcoin i bitomatów. FlyingAtom został nowym sponsorem akademii i klubu piłkarskiego Escola Varsovia.

FlyingAtom i Escola Varsovia łączą siły

Escola Varsovia to miejsce wyjątkowe na piłkarskiej mapie Polski. Choć akademia została założona w 2012 roku jako kontynuacja szkolenia dla młodych absolwentów Barca Academy Warszawa, czyli oficjalnej szkoły FC Barcelona w Polsce, to dziś jest już jednym z najważniejszych ośrodków szkolenia piłkarskiego w naszym kraju. Takie też były pierwotne założenia – pokazać, że w Polsce można szkolić inaczej – lepiej. Zespoły młodzieżowe Escoli Varsovia rywalizują na najwyższym poziomie w Polsce – m.in. w prestiżowej Centralnej Lidze Juniorów, gdzie mają okazję mierzyć się z drużynami młodzieżowymi Legii Warszawa, Lecha Poznań i innych klubów z Ekstraklasy. Zespół seniorski Escoli można obecnie oglądać na poziomie IV ligi.

Te artykuły również Cię zainteresują
W ramach umowy sponsorskiej FlyingAtom wspiera finansowo akademię klubu oraz zakupiła stroje meczowe dla zespołów Escoli. Zespół seniorów w nowych strojach pokazał się w miniony weekend na inaugurację wiosennej rundy IV ligi, w zremisowanym meczu z RKS Okęcie Warszawa.

Oprócz wsparcia dla całego zespołu, FlyingAtom nagradza również indywidualnie najlepszych zawodników boiskowych zmagań. Najlepszego zawodnika każdego meczu, FlyingAtom nagradza certyfikatem oraz srebrną, 1 uncjową monetą. Dodatkowo na koniec sezonu, komisja złożona z przedstawiciela klubu oraz sponsora dokona wyboru najlepszego zawodnika rundy, który zostanie nagrodzoną złotą, 1 uncjową monetą.

Złote i srebrne monety jako nagrody nie są wybrane przypadkowo. FlyingAtom oprócz działalności związanej z kryptowalutami, umożliwia również zakup złotych i srebrnych sztabek oraz monet inwestycyjnych.

– Filozofia klubu Escola Varsovia – „zasiej i zbieraj plony po czasie”, doskonale odpowiada naszej filozofii prowadzenia biznesu. Cieszę się, że mogliśmy nawiązać współpracę z klubem, który skupia się na trenowaniu młodzieży i dołożyć swoją cegiełkę do kształtowania młodych ludzi – mówi Dawid Muszyński CEO FlyingAtomConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here