Naga Markets
Biurowiec Proximus przy ulicy Zwycięstwa 14 – tu znajdziemy biuro FlyingAtom
Biurowiec Proximus przy ulicy Zwycięstwa 14 – tu znajdziemy biuro FlyingAtom

Kantor kryptowalut FlyingAtom otworzył właśnie swoje kolejne biuro. Nową stacjonarną placówkę do wymiany kryptowalut znajdziemy w Gliwicach. Biuro FlyingAtom Gliwice znajduje się w biurowcu Proximus przy ulicy Zwycięstwa 14, na 3 piętrze w lokalu 80.

FlyingAtom otwiera kolejne biuro

 FlyingAtom to pasjonaci w branży kryptowalut, którzy posiadają sieć kantorów Bitcoinów i Bitomatów. FlyingAtom działa na polskim rynku już od 2015 roku. Od tego czasu stale rozszerza sieć swoich placówek i bitomatów. Obecnie możemy skorzystać z  13 biur stacjonarnych oraz 42 bitomatów. Celem firmy jest zapewnienie wygody i bezpieczeństwa oraz prywatności przy wymianie Bitcoina i innych kryptowalut.

Bitcoin, Ethereum, USDT i wiele innych

W kantorach stacjonarnych FlyingAtom można wymieniać całą gamę dostępnych kryptowalut. Bitcoin, Ethereum, USDt, DOT, DOGE, LTC to tylko część  dostępnych do wymiany walut. Firma deklaruje, że w swoich placówkach może wymienić większość kryptowalut dostępnych na popularniej giełdzie Kraken.

Trochę węższy wybór coinów mamy w przypadku transakcji dokonywanych w Bitomatach. Obecnie w urządzeniach tej firmy wymienimy BTC, ETH oraz stablecoiny USDT i USDC po sieci ERC20.

FlyingAtom

Biuro FlyingAtom Gliwice

Biuro FlyingAtom Gliwice jest otwarte od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 – 17:00. W weekendy oraz w innych godzinach można również umówić się na transakcję, ale dopiero po wcześniejszym uzgodnieniu telefonicznym lub mailowym. Kontakt do obsługi punktu w tym mieście to: 886-900-343, 886-900-633 lub gliwice@flyingatom.com.

Biuro FlyingAtom Gliwice jest nowym punktem kantoru FlyingAtom Gold. Możecie w nim dokonywać zakupu złota i srebra inwestycyjnego oraz odbierać zamówienia składane przez stronę FlyingAtom.gold .

XTB

W Gliwicach możemy skorzystać też z bitomatu FlyingAtom. Urządzenie znajduje się w Centrum Handlowym Arena, aleja Jana Nowaka-Jeziorańskiego 1 obok Grycan i sklepu KIK.


Autor poleca również:

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs złotego wykres | akcje jsw | oncoarendi akcje kupno | kurs jena nbp | euro notowania | akcje celon | Jak handlować w Plus500 |Śledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here