Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Zakłady Mięsne Henryk Kania SA to jeden z największych producentów wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego w Polsce. Przedsiębiorstwo dostarcza swoje produkty do największych sieci handlowych w kraju.

Te artykuły również Cię zainteresują
kania

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Podczas ostatniego dnia minionego tygodnia spółka zyskała 4,5% kończąc sesję na tygodniowych maksimach. Pod względem technicznym doszło do mocnego wybicia oporu w rejonie 2,44 zł. Było to podparte podwyższonym wolumenem co dobrze świadczy o budowanym trendzie wzrostowym. Wydaje się, że kurs powinien nadal rosnąć i oczywiście po drodze z korektami, zmierzać do okolic 3 zł.

Weź udział w darmowym konkursie giełdowym i wygraj 35 000 zł

Wawel SA to jedna z najstarszych fabryk cukierniczych w Polsce.

wawel

Ponad 3% wzrostami zakończyła się ósma z rzędu wzrostowa sesja. W całym minionym tygodniu kurs podskoczył o niemal 10% i był to najlepszy okres od kilku miesięcy. Kilka dni temu doszło do wybicia linii trendu spadkowego, a następnie do pokonania oporu w rejonie 1070 zł. Poziom 1100 zł także jest już pod nami i wydaje się, że cena powinna nadal rosnąć przynajmniej do najbliższego, ważnego oporu jaki mamy w rejonie 1200 zł.

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here