Naga MarketsZakłady Mięsne Henryk Kania to producent wyrobów wędliniarskich i mięsa konfekcjonowanego.

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka silnie traci na wartości od początku roku, gwałtowne spadki dotknęły akcje zwłaszcza w maju i czerwcu. Cena szybko dotknęła poziomu 1 zł, gdzie zaczęło działać psychologiczne wsparcie. Skala przeceny spowodowała nawet interwencję Zarządu. Komunikat wyraża zaskoczenie spadkami. Ostatni opublikowany raport finansowy za pierwszy kwartał 2018 przedstawił dobrą kondycję finansową oraz poprawiające się wskaźniki finansowe. Na razie komunikat przynosi efekty, zauważalne jest bowiem odbicie notowań. Co do samych fundamentów, zauważalna jest poprawa w zakresie wzrostu sprzedaży. Tu część inwestorów upatruje pewne zagrożenie, gdyż spółka jest mocno uzależniona od sieci Biedronka. OD dłuższego czasu głównym tematem było zadłużenie. Tu jednak także sytuacja powoli się poprawia. Do końca roku firma ma spłacone zadłużenie i zamierza skupić się na wzroście produkcji. W jednym z wywiadów prezes informował, że spółka jest w stanie zwiększyć moce produkcyjne o 30%. Wydaje się więc, że wiele złych rzeczy jest już wycenionych, a gwałtowne spadki sprawiły, że część rynku upatrzy okazję inwestycyjną w taniejących akcjach, co doprowadzi choćby do korekcyjnego odbicia. Na wykresie tygodniowym, mamy odbicie od dolnej krawędzi kanału spadkowego. Najbliższy opór znajduje się w rejonie 1,30 zł.

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo.

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułTom Lee: Bitcoin powraca do żywych pomimo niskiej ceny
Następny artykułGuten Morgen DAX 07.08.2018
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here