Naga MarketsO godzinie 14:30 poznaliśmy wyniki kanadyjskiego PKB za październik 2017 roku. Po ubiegło-miesięcznym wyniku na poziomie 0,2% analitycy spodziewali się utrzymania tej dynamiki. Ostateczny odczyt okazał się jednak zdecydowanie gorszy.


Rozczarowujące dane osłabiają CAD

Jak podał Urząd Statystyczny Kanady, pomimo prognoz zakładających dynamikę kanadyjskiego PKB na poziomie 0,2%, ta ostatecznie wyniosła w październiku 0,0% co oznacza, że realny Produkt Krajowy Brutto (PKB) pozostał zasadniczo niezmieniony.Udział głównych sektorów przemysłowych w procentowej zmianie produktu krajowego brutto w październiku

Spoglądając na notowania pary walutowej USDCAD zauważymy, że w ciągu niespełna 10 minut od publikacji kurs wzrósł o ponad 90 pips.

USDCAD M5Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułJustin Bennett: Wybicie na USDCAD ujawni okazje na ponadprzeciętny zysk
Następny artykułUSD względnie silny po danych
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here