TMS


CMHC tuż po godzinie 14:15 opublikowało dane z kanadyjskiego rynku nieruchomości dotyczące rozpoczętych budów domów (housing starts) w czerwcu. Ogólny trend wskaźnika notował wzrost – w minionym miesiącu rozpoczęto budowę 215 459 nieruchomości w stosunku do 214 570 z maja.


Najwyższe poziomy od prawie 5 lat

Bob Dugan pełniący rolę głównego ekonomisty w CMHC komentował wyniki: „Do tej pory w 2017 roku wszystkie regiony zmierzają w kierunku pokonania wyników z 2016 roku. W czerwcu udało nam się osiągnąć wynik będący jednym z najlepszych od prawie 5 lat”

Źródło: CMHC

Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. . Zapoznaj się z ofertą.

Nie miało to jednak większego przełożenia na notowania USD/CAD. Para od początku sesji zyskuje około 40 pipsów odbijając od poniedziałkowych dołków rozrysowanych po bardzo ostrych spadkach w drugiej połowie sesji:

USD/CAD M5

Notowania Loonie przesuwają się we wzrostowym kanale, którego górne ograniczenie pokrywające się z 78,6% zniesienia Fibonacciego jak na razie rozrysowało wyraźniejszy opór. Rolę wsparć intraday spełnia dolna banda kanału oraz okrągły poziom 1.2900.Coinquista

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here