Naga MarketsCMHC tuż po godzinie 14:15 opublikowało dane z kanadyjskiego rynku nieruchomości dotyczące rozpoczętych budów domów (housing starts) w czerwcu. Ogólny trend wskaźnika notował wzrost – w minionym miesiącu rozpoczęto budowę 215 459 nieruchomości w stosunku do 214 570 z maja.


Najwyższe poziomy od prawie 5 lat

Bob Dugan pełniący rolę głównego ekonomisty w CMHC komentował wyniki: „Do tej pory w 2017 roku wszystkie regiony zmierzają w kierunku pokonania wyników z 2016 roku. W czerwcu udało nam się osiągnąć wynik będący jednym z najlepszych od prawie 5 lat”

Źródło: CMHC

Wypróbuj rachunek w Windsor Brokers. Konto handlowe w walucie bazowej PLN. Dostęp do konta handlowego MT4 w lokalnej walucie pozwoli na zaoszczędzenie cennego czasu i pieniędzy na konwersji walut oraz rocznych rozliczeniach. . Zapoznaj się z ofertą.

Nie miało to jednak większego przełożenia na notowania USD/CAD. Para od początku sesji zyskuje około 40 pipsów odbijając od poniedziałkowych dołków rozrysowanych po bardzo ostrych spadkach w drugiej połowie sesji:

USD/CAD M5

Notowania Loonie przesuwają się we wzrostowym kanale, którego górne ograniczenie pokrywające się z 78,6% zniesienia Fibonacciego jak na razie rozrysowało wyraźniejszy opór. Rolę wsparć intraday spełnia dolna banda kanału oraz okrągły poziom 1.2900.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here