Naga Marketsglobuz z wbitą pinezką na kanadziePiątkowa sesja przebiega na rynku walutowym niezwykle spokojnie. Wszystko to za sprawą niemal pustego kalendarza makroekonomicznego. Jedną z nielicznych, wartych uwagi publikacji była ta, dotycząca najnowsze wyniki sprzedaży detalicznej w Kanadzie. Poznaliśmy ją punktualnie o godz. 14:30 a przedstawione w niej dane okazały się lepsze od i tak już nie najgorszych oczekiwań.


Jak wynika z raportu Statistics Canada, wartość retail sales utrzymała się w czerwcu na niezmienionym poziomie, co okazało się wynikiem lepszym zarówno od poprzedniego (-0,2%) jak również od i tak już optymistycznych prognoz zakładających spadek jedynie o 0,1%.

Większa sprzedaż w większości podsektorów została skompensowana niższą sprzedażą w sklepach samochodowych oraz na stacjach benzynowych. Wyłączając sprzedaż w tych dwóch podsektorach, miesięczna sprzedaż detaliczna wzrosła aż o 1,7%.

sprzedaż detaliczna w KanadzieSpoglądając na notowania pary walutowej USDCAD zauważymy, że rynek od dłuższego czasu oscyluje pomiędzy linią tendencji wzrostowej a horyzontalnym oporem w rejonie 1.3336. W ten sposób tworzy się tu obecnie formacja zwyżkującego trójkąta prostokątnego.

3 sposoby wykorzystania średnich kroczących – zapisz się na webinar

Kurs pary walutowej USDCAD
USDCAD H4

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułNZDCHF – wielokrotny inside bar przerywa impuls spadkowy. Analiza dla początkujących
Następny artykułBank centralny Rwandy rozważa wprowadzenie własnej kryptowaluty
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here