Naga MarketsO godzinie 16:00 na rynki napłynęły dane z Kanady dotyczące wskaźnika PMI według Ivey. Jest to niewątpliwie najważniejszy odczyt podczas dzisiejszej, spokojnej sesji.

Październikowy odczyt uplasował się na poziomie 63,8, co daje wynik wyższy zarówno od prognoz (60,2) jaki danych za wrzesień (59,6).

Dodatkowo warto zwrócić uwagę, iż obecna publikacja wskazuje na najwyższą aktywność gospodarczą Kanady od lutego 2016-go roku, kiedy to Ivey PMI osiągnął poziom 66.0.USDCAD testuje lokalny opór

W ciągu pierwszych minut po odczycie na parze walutowej USDCAD nie było widać podwyższonej zmienności. Notowania po raz kolejny dotarły do lokalnego oporu na 1.2780, który wcześniej (26.10) działał także jako wsparcie.

Pokonanie tego poziomu otwierałoby drogę dalszym wzrostom w kierunku 1.28. Z kolei w przypadku odbicia sprzedający będą musieli się zmierzyć z dołkiem obecnego (1.2740) oraz minionego tygodnia (1.2714).

Handel na analizowanym instrumencie umożliwia broker XM, któremu zaufało już ponad milion klientów na całym świecie >>Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here