Naga MarketsJaki procent ryzyka jesteś w stanie zaakceptować wysyłając zlecenie na rynek?

Wszyscy zdajemy sobie sprawę, że zarządzanie wielkością pozycji to jeden z najistotniejszych elementów skutecznego tradingu. Inwestorzy nie zawsze jednak obliczają stosunek zysku do ryzyka przed każdym zawarciem transakcji. Jedni sądzą,że nie jest to potrzebne, inni że obliczenia są zbyt skomplikowanie a jeszcze inni nie znają zasad obliczania stosunku zysku do ryzyka.

EFIX Dom Maklerski wyszedł naprzeciw swoim klientom i oferuje rozwiązanie, które ułatwia skuteczne zarządzanie ryzykiem, czyli: Kalkulator inwestora, dostępny w usłudze Doradztwa. Nasi klienci otrzymują sygnał transakcyjny (na tel komórkowy), następnie podają w Kalkulatorze stan rachunku i poziom ryzyka, który są gotowi ponieść. W tym momencie Kalkulator sam dobiera dla nich odpowiednią wielkość pozycji, klientowi pozostawiając jedynie zatwierdzenie transakcji jednym kliknięciem.

Wszystkich zainteresowanych działaniem kalkulatora, a także metodami efektywnego zarządzania swoimi inwestycjami zachęcamy do wzięcia udziału w webinarze: Zarządzanie wielkością pozycji może być jeszcze łatwiejsze, który odbędzie się 27.09.2017 r. o godzinie 19.00.

BIORĘ UDZIAŁ

Webinar poprowadzą Olaf Kowalski – Dyrektor Działu FX i CFD w EFIX Dom Maklerski oraz Tomasz Gessner – Analityk EFIX Dom Maklerski.

Podczas spotkania prowadzący zaprezentują jak:

  • wyszukiwać okazje inwestycyjne,
  • dobierać właściwe instrumenty,
  • zapanować nad emocjami i trzymać się zasad,
  • zarządzać wielkością pozycji.

Zapoznaj się też z gościnnymi analizami przedstawicieli EFIX DM na łamach Comparic.pl. Przejdź na dedykowaną stronę.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here