Naga Markets

Co tak naprawdę rusza rynkami? Co jest pierwotną przyczyną zmian w poziomie popytu i podaży na daną walutę? Nie jest to technika, choć ta bez wątpienia jest na rynkach finansowych bardzo ważna. Jednak na najbliższym spotkaniu organizowanym przez naszą redakcję we współpracy z brokerem Naga Markets skupimy się na wydarzeniach fundamentalnych i ich wpływie na nasz trading.

  • Wydarzenia makroekonomiczne to jedne z najważniejszych elementów, które przyciągają uwagę większości inwestorów niezależnie od ich preferencji co do okresu czy stylu inwestowania
  • Weź udział w webinarze o danych makroekonomicznych już w najbliższy wtorek, 11 października 2022 roku, o godzinie 20:00. Spotkanie prowadzi Arkadiusz Jóźwiak

Kalendarz makro i inwestowanie podczas danych

Najważniejsze dane i wydarzenia makroekonomiczne w większości przypadków powodują zwiększoną zmienność na rynku, a w wielu przypadkach mogą być początkiem dłuższych trendów. Dlatego też kalendarze makroekonomiczne, gdzie znajduje się pełne zestawienie danych mających wpływ na rynki finansowe, są jednymi z podstawowych narzędzi profesjonalnych inwestorów.

Celem tego spotkania będzie wprowadzenie Państwa w tematykę danych makroekonomicznych oraz wydarzeń fundamentalnych. Dlaczego są ważne w tradingu i jak do nich podejść, by nie narazić się na straty? Dane makroekonomiczne wprowadzają wiele zamieszania w umysłach traderów, a ich błędna interpretacja lub pochopne decyzje inwestycyjne na nich oparte mogą doprowadzić do strat.

Podczas tego spotkania omówimy rodzaje danych, a także możliwe zachowania rynku. Powiemy także kiedy i dlaczego warto zwracać uwagę i jak interpretować te dane oraz wydarzenia fundamentalne.

Tematyka:

  • Podstawy kalendarza makroekonomicznego
  • Interpretacja danych i wartości odczytów
  • Przełożenie odczytów na cenę
  • Co robić, a czego nie robić podczas publikacji

Warto zwrócić także uwagę, iż będzie to już trzecie z cyklu sześciu szkoleń online wchodzących w skład kursu inwestowania dla początkujących: zostań świadomym traderem, po ukończeniu którego wszyscy uczestnicy otrzymają międzynarodowe certyfikaty Kolegium Alexander College.

Kliknij, aby zapisać się na szkolenie

* Aby zapisać się na webinar, trzeba najpierw zalogować się do swojego bezpłatnego konta w Naga Markets. Jeżeli wiec jeszcze nie posiadasz swojego rachunku w Naga, zachęcamy jak najszybciej to zmienić.

XTBŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułNotowania gazu TTF oscylują na 3-miesięcznych minimach. Surowce kontynuują wyprzedaż
Następny artykułVivid Games podsumowało wrzesień br. wynikiem 4,4 mln zł zysku netto!
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here