Naga MarketsNa wykresie dziennym Kakao (COCOA) notowania podążają w trendzie spadkowym, o czym świadczy sekwencja coraz niższych dołków oraz szczytów. Dodatkowym narzędziem pomagającym określić trend stanowią średnie kroczące EMA w skali D1 (75- i 100-okresowe), które są  skierowane ku dołowi. Cena przez większość czasu znajduje się poniżej wspomnianych średnich. Można zaobserwować często powtarzający się ruch korekcyjny w postaci formacji flagi.

Uzyskaj dostęp do około 200 instrumentów finansowych dzięki Noble Markets >>

cocoadaily271016


comapric forex noblemarkets

Więcej analiz i komentarzy rynkowych można znaleźć na stronie Noble Markets. Zapoznaj się z ofertą brokera wchodząc w świat inwestycji FX/CFD.


Widać, że cena przetestowała opór przy okrągłym poziomie 2750 USD. Obszar ten pokrywał się również z zasięgiem korekty overbalance, górną krawędzią układu flagi oraz 61,8% zniesienia FIBO (mierzone od szczytu z 05.10.2016 r.). Aktualnie cena tworzy formacje objęcia bessy. Zamknięcie świecy na poziomach poniżej otwarcia z dnia 26.10.2016 r. zwiększy prawdopodobieństwo spadków. Wsparcie znajduje się w okolicach okrągłego poziomu 2650 USD.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here