Naga MarketsDzięki współpracy z Interactive Brokers detaliczny broker Forex i CFD, Capital.com, umożliwia swoim inwestorom dostęp do realnego rynku akcyjnego i łącznie do ponad 100 tysięcy międzynarodowych instrumentów, mówił o ofercie firmy inwestycyjnej jej analityk, Andrzej Kiedrowicz. Spółka Trade.com jest nominowana w konkursie Invest Cuffs w kategorii Broker CFD Roku 2019.


Trade.com oferuje dostęp do CFD na akcje oraz rynku akcji rzeczywistych

Jak zauważa Kiedrowicz, dzięki DMA (z ang. direct market access) i współpracy z Interactive Brokers, klienci Trade.com mogą korzystać nie tylko z kontraktów na różnicę opartych o spółki akcyjne, ale również uzyskać bezpośredni dostęp do rzeczywistego rynku akcji.

– Inwestor nie ma konieczności zakładania rachunku maklerskiego w Stanach Zjednoczonych, w Chinach, czy też w Niemczech i może z poziomu naszej platformy bezpośrednio inwestować w instrumenty z różnych części świata, których cena jest tożsama z ceną realnych akcji. Każdy bez skomplikowanych procedur może bezpośrednio inwestować w akcje międzynarodowych spółek – wyjaśnia Kiedrowicz reprezentujący Trade.com.

Pośrednictwo Trade.com powoduje, że inwestor detaliczny nie musi martwić się kwestiami rezydencji podatkowej, rejestracją rachunków maklerskich zapewniających dostęp do lokalnych giełd oraz zgromadzeniem odpowiedniej ilości kapitału, tylko już od kilku tysięcy złotych może rozpocząć handel na walorach giełdy hongkońskiej, londyńskiej, czy też nowojorskiej.

Trade.com jest nominowany w konkursie Invest Cuffs. Sprawdź listę wszystkich kandydatów.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here