Naga Markets
Dla pary GBP/USD nadchodzi czas decyzji, który prawdopodobnie zbiegnie się z środowymi decyzjami z USA na temat dalszej polityki monetarnej. Ponadto w tygodniu jest kilka ważnych odczytów z amerykańskiej gospodarki, które powinny być decydujące jeżeli chodzi o dalszy kierunek GBP/USD.

Pod względem technicznym kabel wciąż trwa w trendzie wzrostowym. Przed spadkami broni aktualnie linia trendu, a w późniejszym terminie wsparcie 1,59. Pro spadkowe nastawienie może wynikać z braku siły popytu do pokonania kilkuletniej linii bessy, która za każdym razem sprowadza kurs kabla na wiele niższe poziomy. Jeżeli TL zostanie przełamana spadki mogą przyspieszyć. Wszystko będzie zależeć od wydźwięku amerykańskich odczytów i decyzji co do dalszego działania programu QE3. Warto poczekać do środy wieczór, a z racji długiego weekendu radzę być ostrożnym.


Jeżeli masz jakieś pytania proszę napisz na adres e-mail: longtrader@o2.pl lub odwiedź mój dziennik na forum, gdzie znajdziesz pogłębione analizy, opisy moich wejść, a także będziesz mógł podyskutować na dowolny temat związany z tradingiem: Gra długoterminowa

Pozdrawiam Łukasz Nowacki.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here