Naga MarketsK2 Internet – umowy z Pepsi i Frontex. Kurs w kierunku 25 zł Pozytywne informacje płyną ze spółki K2 Internet. Jej firma zależna Agencja K2 zajmująca się m.in. reklamą internetową wygrała przetarg na kampanię reklamową dla Pepsi w 35 krajach. Firma będzie odpowiadać za przygotowanie kampanii telewizyjnej, aktywacji digital, działania w mediach społecznościowych oraz komunikację w sklepach. Pierwsze efekty współpracy Pepsi i K2 będzie można zobaczyć na początku 2021 roku. Kampania obejmuje 35 rynków w naszym regionie czyli m.in. Polskę, Rosję, Turcję, Ukrainę i Rumunię. Z kolei inna spółka zależna, Fabrity specjalizująca się w tworzeniu oprogramowania na zamówienie, podpisała kolejną umowę ramową z FRONTEX – Europejską Agencją Straży Granicznej i Przybrzeżnej.

  • Spółka zależna K2 Internet wygrała przetarg na reklamę Pepsi w 35 krajach
  • Inna firma zależna z kolejnym kontraktem od unijnego Frontexu
  • Notowania cały czas wzrastają

Tu nie ma większego zaskoczenia, gdyż współpraca obu podmiotów trwa od dłuższego czasu. FRONTEX zamierza w tym rozdaniu wydać na rozwój oprogramowania do 34 mln euro netto z opcją wzrostu wartości zamówień, a wraz z umową ramową komunikowaną w październiku oznacza to łącznie 50 mln euro.

Te artykuły również Cię zainteresują
Najbliższy cel przy 25 zł

Fabrity jest jedyną firmą, która zawarła z Frontex obie umowy ramowe, w praktyce pokrywające wszystkie potrzeby Agencji związane z rozwojem i utrzymaniem oprogramowania biznesowego w okresie do czterech kolejnych lat. Cała Grupa K2 Internet notuje udane ostatnie kwartały co przekłada się na silne wzrosty notowań. Wykres miesięczny sugeruje ich kontynuację z najbliższym celem przy niemal 25 zł.

k2 internet

Certyfikaty ING Turbo to notowane na GPW strukturyzowane produkty inwestycyjne, dzięki którym możesz korzystać ze wzrostów lub spadków cen akcji, indeksów, surowców, obligacji oraz kursów walut. Sprawdź materiały edukacyjne i dowiedz się jak inwestować w ING Turbo

Przeczytaj również:Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here