Naga MarketsPrzyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum. W dzisiejszym cyklu “Gorących spółek dnia” należy zwrócić uwagę na dwie spółki:

Grupa K2 oferuje innowacyjne rozwiązania w obszarze marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

Te artykuły również Cię zainteresują
k2internet

Wejdź na stronę brokera HFT i sprawdź jak łatwo dokonywać tzw. “krótkiej sprzedaży” na akcjach spółek z GPW.

Spółka zyskała podczas ostatniej sesji minionego tygodnia 2,7% przy najwyższych obrotach w bieżącym roku. W marcu kurs wzrósł o niemal 25% potwierdzając długotrwały trend wzrostowy. Na poniższym wykresie tygodniowym widać, że doszło do pokonania poziomu poprzedniego szczytu. Obecnie nie ma żadnych przeszkód, przynajmniej do poziomu 22,60 zł czyli wierzchołka z marca 2013 roku. W piątek poznaliśmy rekomendację jednego z domów maklerskich, który zakłada cenę docelową przy 29,20 zł. To ponad 40% wyżej od obecnej wyceny. Biorąc pod uwagę silny trend, rekomendacja ma szansę się sprowadzić w dłuższym okresie czasu. My o szansach na przyłączenie się do trendu informowaliśmy już kilka razy np. w analizie z 18 stycznia.

Wielton jest największym polskim producentem przyczep i naczep oraz jednym z wiodących producentów w Europie.

wielton

Spółka zyskała w miniony piątek 2,5% na lekko podwyższonych obrotach. Sytuacja na wykresie może wskazywać na reakcję popytu na wsparciu w rejonie 7 zł po okresie kilku tygodni korekty spadkowej. Poprzedzał ją bardzo dynamiczny impuls wzrostowy, podczas którego doszło do wybicia linii trendu spadkowego. Po długiej korekcie, właśnie ten rejon wydaje się być dobry do powrotu kupujących. Jeżeli tak się stanie to niebawem powinien być atakowany ostatni szczyt czyli 7,80 zł, a jeżeli mamy do czynienia z trwałym powrotem wzrostów to oczywiście powinien on zostać pokonany. O potencjalnych wzrostach informujemy od 5 lutego.

invest

Mamy dla Ciebie bezpłatny eBook – Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę techniczną.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here