Naga MarketsGrupa K2 konfiguruje rzeczywistość, zmieniając nowe pomysły i technologie w konkretne rezultaty biznesowe dla swoich klientów. W twórczy sposób wykorzystuje Internet i nowe media w obszarach marketingu, sprzedaży i obsługi klienta.

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy wskazuje na pozytywną, popytową presję w ostatnich miesiącach. Ruch wzrostowy od listopada ubiegłego roku odznacza się niezłą dynamiką, a długie dolne cienie świec sprawią wrażenie parcia na wyższe poziomy cenowe. Wydaje się, że taka tendencja powinna zostać utrzymana w najbliższym czasie.

Dokładnie na to samo wskazuje wykres w skali dziennej. Od 7 miesięcy przewaga pozostaje po stronie kupujących. Od połowy maja trwa korekta przy niższych obrotach. Cena jednak utrzymuje się ponad wsparciem jakie wyznacza poprzedni szczyt. W ostatnich dniach wolumen zaczyna lekko wzrastać, co można odczytywać jako nadchodzące rozstrzygnięcie. Wydaje się, że najbardziej prawdopodobnym scenariuszem jest zakończenie korekty i dalsze wzrosty. Ewentualny upadek wsparcia sprawiłby, że kolejna szansa pojawi się prawdopodobnie przy dolnej krawędzi kanału wzrostowego.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

 

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here