Naga MarketsSpółka zajmuje się tworzeniem zaawansowanych rozwiązań informatycznych, doradztwem przy projektach IT, audytem i ulepszaniem istniejących rozwiązań oraz specyfikacją wymogów dla systemów informatycznych.

jwa

Te artykuły również Cię zainteresują
Spółka traci na wartości w zasadzie od momentu debiutu na rynku. Mimo mocnych korekt wzrostowych, cena w szerszym spojrzeniu nieustannie spada. Wyniki finansowe nie zachwycają. Biorąc jednak pod uwagę ostatni kwartał, wypada on lepiej niż przed rokiem. Warto pamiętać, że w zeszłym roku także pierwsze dwa kwartały były słabe, a wyniki poprawiły się dopiero w trzecim oraz czwartym kwartale. Możliwe, że podobnie będzie w tym roku. Przekonamy się już 14 listopada, kiedy spółka opublikuje raport za III kwartał. Generalnie ze strony spółki brakuje informacji, a sama spółka zdaje się mieć dość spekulacyjny charakter. Od kwietnia ubiegłego roku kurs respektuje krawędzi kanału spadkowego. Obecnie cena zaczyna wyznaczać wsparcie w rejonie 0,30 – 0,32 zł.

Możliwe więc, że dojdzie do kolejnego podbicia kursu. Jeżeli tak się stanie, cena mogłaby ponownie dojść do okolic 0,50 zł. W ostatnich dniach pojawiły się doniesienia o tym, że prezes spółki pani Anna Nowicka Bala dokupiła po za rynkiem ponad 200 tys. akcji, podwyższając swój stan posiadania z 10 do ponad 15% ogólnej liczby głosów na walnym zgromadzeniu. Generalnie, sytuacja w której osoby powiązane ze spółką, kupują jej akcje po okresie silnej wyprzedaży, kiedy kurs znajduje się na historycznych minimach, może zwiastować poprawę sytuacji. Tym bardziej więc rosną szansę na kolejne podbicie ceny choćby do okolic szczytów z sierpnia i września.

Czytaj także: Przegląd informacji z GPW – Ropczyce, Selvita, LC Corp

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here