Naga MarketsJ.W. Construction to jeden z największych polskich deweloperów mieszkaniowych.

jwc-w1

Te artykuły również Cię zainteresują
Wykres tygodniowy pokazuje, że cena od połowy roku powoli pnie się do góry. Wydaje się, że kluczową rolę może tu pełnić poziom poprzednich szczytów czyli okolice 5,20 – 5,40 zł. Prawdopodobnie cena zmierza właśnie to takiej strefy oporu.

Handluj akcjami 29 polskich spółek poprzez kontrakty CFD – sprawdź aktualną ofertę BossaFX.

jwc-d1

Na wykresie dziennym widać ostatnie dwa lata, które upłynęły pod znakiem wzrostów. Pierwsza połowa bieżącego roku to okres korekty. Po wybiciu jej linii cena zaczęła z powrotem rosnąć. Aktualnie znajdujemy się przy wsparciu okolic 4,50 zł czyli poziomie wcześniejszych wierzchołków. Wydaje się, że można oczekiwać kontynuacji ruchu czyli odbicia w górę.

Przyłącz się do rozmów o spółkach z GPW na naszym forum

Dołącz do największej grupy dyskusyjnej na Facebooku poświęconej GPW: Zyskowna strona giełdy Pobierz darmowy ebook: Narzędzia analizy technicznej spółek giełdowych

Bezpłatne analizy spółek z GPW na zamówienie – wpisz interesującą Cię spółkę w komentarzu pod artykułem, a specjalnie dla Ciebie wykonamy jej analizę technicznąConotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułGuten Morgen DAX 28.11.2016
Następny artykułStrategia EMA 10/20 – Potencjalny short na CADCHF
lukasz nowacki
Aktywny inwestor i spekulant od 2010 roku, głównie na rynkach akcyjnych i walutowych. Zwolennik prostych metod opartych o przewagę statystyczną. Autor licznych analiz, wywiadów i opracowań dla portalu Comparic.pl. Pomysłodawca i organizator odbywającego się od wielu lat konkursu Liga Traderów. Prelegent licznych konferencji dla inwestorów m.in. Ogólnopolskiej Konferencji Biznesu i Nowych Technologii NetVision, łódzkiej konferencji StratoTrade czy inicjatyw studenckich np. „Gry Giełdowej” Koła Naukowego Inwestor z Łodzi.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here