Naga MarketsSpołecznościowy serwis wprowadza nową politykę, będzie blokować reklamy ofert nowych coinów tzw. ICO, kryptowalut oraz innych usług, które “promują produkty i usługi finansowe często związane oszukańczymi praktykami promocyjnymi”.


Według oficjalnego oświadczenia polityka będzie szeroka i obejmie zarówno stronę Facebook a także Instagram i Facebook Audience Network, do prowadzenia kampanii reklamowych.

Facebook twierdzi, że chce ograniczyć działania związane z oszustwami i naciąganiem nieświadomych osób. “Chcemy, aby ludzie nadal odkrywali i poznawali nowe produkty i usługi za pośrednictwem reklam na Facebooku bez obawy o oszustwa.” – czytamy.

W zestawieniu znalazły się także opcje binarne, oto cała lista:

Ta wiadomość wpisuje się w ostatnie zmiany które dokonują się na portalu społecznościowym, ostatnio Mark Zuckerberg poinformował, że Facebook będzie priorytetowo traktował posty od znajomych i rodziny nad kanałami informacyjnymi i markami na „Timeline”. Jest też najprawdopodobniej odpowiedzią na problemy z końca 2017, kiedy portal padł ofiarą bota do kopania kryptowalut.

Jednak z drugiej strony stoi to w sprzeczności z doniesieniami z 4 stycznia, które mówiły o tym że portal interesuje się kryptowalutami na wiele sposobów – m.in. utworzenie własnej kryptowaluty lub produktu opartego na blockchain.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułOstatnie posiedzenie FED pod przewodnictwem Yellen
Następny artykułEFIX: Koniec korekty USD, wkrótce nowe ekstrema?
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here