Naga Marketsźródło: Twitter
Tesla Model S
źródło: Twitter

Dyrektor generalny przedsiębiorstwa motoryzacyjnego Tesla – Elon Musk zapowiedział, że już w ten czwartek zostanie wdrożona pierwsza wersja “autopilota”, stworzonego przez jego firmę.

O tym, że pojawi się wersja siódma oprogramowania do samochodów, która będzie zawierała Autopilot, mogliśmy dowiedzieć się z Twittera, na którym Musk jest dosyć aktywny:

musk-twitter

Mimo, że nie są jeszcze znane szczegóły możliwości jakie będzie dawała ta funkcja, oczekuje się, iż dzięki niej samochód będzie zdolny co najmniej do utrzymywania się na swoim pasie ruchu przy podróży autostradą. Firma pracuje jednak także nad umożliwieniem samochodom samodzielnego parkowanie w garażu.

W czerwcu tego roku, Elon Musk oświadczył swoim akcjonariuszom, że ma nadzieję na wprowadzenie w ciągu trzech lat, samochodów, które będą już prowadzone zupełnie automatycznie. Jako pierwsza taka funkcjonalność ma mieć zastosowanie w aucie Tesla Model S.

[pullquote]Kontrakty CFD na akcje amerykańskich spółek ma w swojej ofercie FxPo[/pullquote]Jak widzimy na poniższym wykresie, na akcjach Tesla Motors dało się zarobić inwestorom długoterminowym, których horyzont inwestycyjny to przynajmniej 5 lat:tesla-sz

Ciekawe jak będzie wyglądał wykres tej spółki za trzy lata, jeśli Musk dobrze wykorzysta ten czas i uda mu się wprowadzić w życie pomysł z autami kierowanymi w pełni przez automat?tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułDanske Bank nowe pozycje
Następny artykułTrading Po Pracy: GBPUSD
Zafascynowany rynkiem Forex i aktywnie z nim związany od 2013 roku. Trader krótko- i średniterminowy stosujący swing trading. Do swoich analiz wykorzystuje Price Action pozwalające zrozumieć, co tak naprawdę dzieje się na rynku. Na pierwszym planie stawia spekulację w momentach przewagi, prostotę, zarządzanie ryzykiem, a przede wszystkim dyscyplinę. Prelegent podczas Price Action Day oraz Seminarium XM w Warszawie. Wolne chwile spędza na treningach kalisteniki i sztuk walki.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here