Naga MarketsCoin Wallet jest znany z tego, że doskonale nadaje się dla użytkowników kryptowalut, którzy niechętnie udostępniają swoje dane osobowe. We wrześniu tego roku, projekt poszerzył swoje możliwości dzięki dodaniu płatności mobilnych. Teraz użytkownicy mogą kupić dowolną kryptowalutę  bezpośrednio w aplikacji za pomocą karty kredytowej, Google Pay lub Apple Pay.

Od dwóch lat płatności Apple Pay i Google Pay cieszą się coraz większą popularnością – i to nie bez powodu. Dokonywanie zakupów za pomocą dotknięcia przycisku lub machnięcia smartfonem jest lepiej dostosowane do szybkiego trybu życia dzisiejszych konsumentów, którzy będąc w podróży sięgają po telefony, aby dokonać zakupu kawy czy biletu na autobus.

Handlujący kryptowalutami słusznie oczekują takiej samej wygody w sferze krypto. Na razie tylko niewielka garstka portfeli skutecznie dostarcza te funkcje. Jednym z nich jest Coin Wallet.

Płatności mobilne dla użytkowników kryptowalut.

W rywalizacji pomiędzy Apple Pay i tradycyjnymi płatnościami kartami kredytowymi/debetowymi, Apple Pay zajmuje pierwsze miejsce w dwóch znaczących kategoriach. Transakcje Apple Pay są natychmiastowe i oferują znacznie wyższy poziom bezpieczeństwa niż w przypadku płatności kartami kredytowymi. Podwyższony poziom bezpieczeństwa i ochrony prywatności został osiągnięty, ponieważ Google Pay i Apple Pay używają wirtualnego numeru konta do przetwarzania płatności, a dane rozliczeniowe nigdy nie są udostępniane sprzedawcom. Nie jest zaskoczeniem, że te funkcje przemawiają do nabywców kryptowalut, którzy chcą aby ta nowa metoda płatności umożliwiała zakup tokenów bez ujawniania wrażliwych danych.

Aby zwiększyć integrację z płatnością Apple Pay, Coin Wallet współpracuje z firmą fintech, która umożliwia deweloperom internetowym i mobilnym oferowanie przetwarzania płatności za waluty cyfrowe zwykłymi kartami kredytowymi. Uprościło to znacznie proces zakupu kryptowalut. Teraz każdy użytkownik może przejść do zakładki Giełda, kliknąć przycisk Kup i skorzystać z jednej z aktualnie dostępnych metod płatności – kart kredytowych, Google Pay lub Apple Pay.

Coin Wallet jest uniwersalnym portfelem, który może być używany do przechowywania wszelkiego rodzaju kryptowalut. Obecnie platforma obsługuje wszystkie tokeny ERC20 i ERC223. Oferuje również dwie wbudowane giełdy ułatwiające handel w trybie kryptowalutowym bez konieczności wychodzenia poza aplikację. Użytkownicy mogą natychmiast wymienić dowolną z najpopularniejszych krypto monet, w tym Litecoin, Dogecoin, Bitcoin Cash, EOS, Ripple, Stellar i Ethereum.

Bezpieczna strefa do dokonywania transakcji

Coin Wallet jest portfelem , który zaspokaja potrzeby traderów kryptowalutowych, którzy szczególnie dbają o prywatność. Gwarantuje on pełną kontrolę nad kluczami prywatnymi i brak wycieku danych osobowych podczas transakcji. I w przeciwieństwie do innych prywatnych portfeli, Coin Wallet blokuje wszystkie reklamy osób trzecich, które przechowują dane użytkownika i śledzą jego aktywność w różnych urządzeniach.

Portfele, które przechowują kluczowe informacje dla użytkowników w centralnej bazie danych, narażają użytkowników na dodatkowe ryzyko, ponieważ te bazy danych mogą być zagrożone. Korzystanie z portfeli z kontrolą użytkownika nad kluczami prywatnymi oznacza natomiast, że monety nie mogą być zajęte lub zablokowane. W związku z tym Coin Wallet przekazuje użytkownikowi pełną kontrolę nad kluczami do portfela – a tym samym nad aktywami kryptowalutowymi. Portfel nie pełni roli banku pośredniczącego w operacjach klientów za pomocą krypto; zapewnia raczej łatwy w użyciu interfejs i bezpośredni dostęp do sieci blokchain.

Ponadto Coin Wallet wykorzystuje niezwykle wysoki poziom szyfrowania i haseł, które sprawiają, że ich portfele są praktycznie niehakowalne. Coin wykorzystuje szyfrowanie AES-256, posiada funkcję kroczących adresów i obsługuje bezpieczne połączenie z przeglądarką Tor.

Dodatkowo, aplikacja nie prosi o jakiekolwiek dane osobowe, ani nie kojarzy poufnych danych transakcyjnych z kontem portfelowym, które go stworzyły. Coin Wallet jest całkowicie bez reklam, z poszanowaniem prywatności użytkownika. W przeciwieństwie do aplikacji portfelowych z reklamami w aplikacjach z sieci reklamowych Google i Facebook stwarzają pewne ryzyko dla prywatności, umożliwiając reklamodawcom dostęp do danych klientów i śledzenie sposobu korzystania przez nich z produktów cyfrowych.

Coin Wallet poprzez dodanie Google Pay i Apple Pay jest atrakcyjny dla kupujących kryptowaluty. Biorąc pod uwagę zalety produktu – łatwość użytkowania, bezpieczeństwo i ochrona prywatności, jest to dobry wybór nawet bez tych nowych opcji płatności. Możliwość pominięcia nieporęcznych, czasochłonnych portali płatniczych w standardowych portfelach to jeszcze jeden powód, aby posiadać Coin Wallet.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here