TMS


Flaga unii europejskiej i polski wbite w papierowe statkiSpoglądając na notowania pary walutowej euro (EUR) do polskiego złotego (PLN) dostrzec można, że kurs od dłuższego czasu a dokładnie mówiąc od połowy sierpnia 2018 roku porusza się w trendzie horyzontalnym. W tym czasie obserwowaliśmy naprzemienne wzrosty oraz spadki wahające się w przedziale od 4.2440 do 4.3400.


Analizują obecną sytuację dostrzec można, że od początku miesiąca a więc od piątku, 1 lutego 2019 roku euro dość dynamicznie zyskiwało na wartości wobec naszej, rodzimej waluty. Aprecjacja ta była tan znaczna, że w ciągu niespełna dwóch tygodni (dokładnie 9 sesji) kurs wzrósł z okolic dolnego ograniczenia konsolidacji aż w rejon jego górnej granicy.

W dniu dzisiejszym dostrzec można jednak pierwszą od 10 sesji przewagę podaży. Jeżeli zatem obecnie testowany opór zostanie trwale odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej. Gdyby tak się stało, realnym zasięgiem dla ewentualnych spadków mogłyby okazać się okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) w rejonie poziomu 4.30 PLN.

Do handlu na parach walutowych z EUR polecam sprawdzić ofertę brokera Naga Markets

Kurs pary walutowej EURPLN
EURPLN Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.Invest Cuffs

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here