Naga Markets


Flaga unii europejskiej i polski wbite w papierowe statkiSpoglądając na notowania pary walutowej euro (EUR) do polskiego złotego (PLN) dostrzec można, że kurs od dłuższego czasu a dokładnie mówiąc od połowy sierpnia 2018 roku porusza się w trendzie horyzontalnym. W tym czasie obserwowaliśmy naprzemienne wzrosty oraz spadki wahające się w przedziale od 4.2440 do 4.3400.


Analizują obecną sytuację dostrzec można, że od początku miesiąca a więc od piątku, 1 lutego 2019 roku euro dość dynamicznie zyskiwało na wartości wobec naszej, rodzimej waluty. Aprecjacja ta była tan znaczna, że w ciągu niespełna dwóch tygodni (dokładnie 9 sesji) kurs wzrósł z okolic dolnego ograniczenia konsolidacji aż w rejon jego górnej granicy.

W dniu dzisiejszym dostrzec można jednak pierwszą od 10 sesji przewagę podaży. Jeżeli zatem obecnie testowany opór zostanie trwale odrzucony, w najbliższym czasie spodziewać moglibyśmy się powstania przynajmniej korekty spadkowej. Gdyby tak się stało, realnym zasięgiem dla ewentualnych spadków mogłyby okazać się okolice ostatnio pokonanego wsparcia (teraz oporu) w rejonie poziomu 4.30 PLN.

Do handlu na parach walutowych z EUR polecam sprawdzić ofertę brokera Naga Markets

Kurs pary walutowej EURPLN
EURPLN Daily

Naga Markets jest autoryzowany i regulowany przez CySEC. NAGA Markets jest członkiem założonej w 2015 roku, notowanej na niemieckiej giełdzie grupy FinTech THE NAGA Group AG. Ze względu na bezpieczeństwo funduszy, obsługę klienta na wysokim poziomie oraz szybką realizację zleceń, broker posiada ogromne zaufanie wśród traderów na całym świecie.

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułKurs dolara kanadyjskiego słabnie. USD/CAD na nowych maksimach
Następny artykułFunt silnie traci po głosowaniu ws. Brexitu. Kursy walut euro i dolara oddają część zysków
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

1 KOMENTARZ

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here