Naga MarketsPara walutowa EURGBP od blisko dwóch miesięcy porusza się na południe w efekcie czego pokonaliśmy już wsparcia w okolicach poziomów 0.8878 oraz 0.8701. Obecnie znajdujemy się w okolicy linii tendencji wzrostowej, której pokonanie mogłoby otworzyć drogę do dalszych spadków nawet w okolice linii trendu wzrostowego bądź dalej do 0.8090.

EURGBP Daily
EURGBP Daily

Spoglądając na wykres H4 widzimy, że linia tendencji wzrostowej, która obecnie testujemy zbiega się z ubiegłotygodniowymi minimami. Warto również zwrócić uwagę, że poziom 0.8878 od trzech tygodni nie został przetestowany od dołu (jako opór) co mogłoby przemawiać za odrzuceniem obecnego wsparcia i realizacją scenariusza pro-wzrostowego.

EURGBP H4
EURGBP H4

Na wykresie H1  widzimy, że rynek blisko od trzech tygodni porusza się w kanale spadkowym i bardzo precyzyjnie respektuje zarówno górne jak i dolne ograniczenie formacji. By scenariusz pro-wzrostowy mógł zostać zrealizowany niezbędne byłoby uprzednie wybicie górą z kanału.

Wykorzystaj analizę by zainwestować u Brokera HotForex

EURGBP H1
EURGBP H1 


tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułImpexmetal wybił się ponad ważny opór
Następny artykułIndeks zaufania konsumentów najwyżej od 2007-go roku, a dolar się osłabia.
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here