Naga MarketsNexus 4 (Lollipop) after update Screenshot 1Mamy przyjemność ogłosić, że aplikacja mobilna Comparic.pl została niedawno udostępniona w sklepie Google Play. Aplikacja w wersji beta 0.6.1 jest efektem wytężonej pracy naszego skromnego zespołu i miała na celu zaproponować Państwu łatwiejsze przeglądanie najważniejszych treści w portalu prezentowanych w wygodniejszy sposób. Co najważniejsze, dzięki aplikacji będziecie Państwo w kontakcie z nami na bieżąco.

Proces tworzenia aplikacji oczywiście jeszcze się nie skończył. Prezentujemy wczesną wersję w stanie używalności. Prosimy jednocześnie o pomoc w udoskonalaniu aplikacji dzieląc się opiniami oraz pomysłami na forum. Poniżej przedstawię po krótce budowę aplikacji.

 • Aplikacja Comparic aktualnosciAktualności – główna sekcja z artykułami pogrupowanymi w pięć kategorii. Tutaj znajdziecie Państwo posegregowane wpisy pojawiające się w portalu.
 • Rynki na żywo – tutaj znajduje się nasz Live Feed w formacie na urządzenia mobilne.
 • Dziennik – jest to unikatowe narzędzie, które dodaliśmy do aplikacji w celu podniesienia jej przydatności/atrakcyjności. Można w nim dodać system wraz ze zdefiniowanymi sygnałami, a następnie notować transakcje wraz z podstawowymi informacjami o nich. Narzędzie wymaga sporo pracy i w zamierzeniu rozwijane będzie o kolejne funkcje o ile uznacie je za przydatne i warte uwagi. Docelowo myślimy nad różnymi udogodnieniami oraz wprowadzeniem statystyk dla systemów. Być może kiedyś powstanie również sekcja statystyk w portalu, która będzie połączona z aplikacją.
 • Edukacja – obecnie znajdują się tam materiały z naszej strefy e-learn. Dział ten będzie rozbudowywany o całą zawartość edukacyjną portalu Comparic.
 • Aplikacja Comparic dziennikKalendarz – docelowo ma zawierać informacje o eventach takich jak seminaria, webinaria, konferencje, konkursy, etc. wraz z przypomnieniami. Liczymy, że będzie Wam służył.
 • Promocje – tutaj proponować będziemy Państwu różnego rodzaju bonusy i gratisy, które brokerzy często oferują, a które nie tak łatwo znaleźć. W aplikacji będziecie mieć wszystko w jednym miejscu, do wyboru do koloru.
 • Logowanie – aplikacja wymaga w tym momencie logowania do strefy e-learn, jeśli chcielibyście Państwo korzystać z zawartości sekcji “Edukacja”. Konto e-learn można założyć w prosty i szybki sposób, jednak nie jest ono konieczne by korzystać z pozostałych funkcji aplikacji.

Aplikacja COMPARIC.PL w sklepie Google Play

Oczywiście korzystanie z aplikacji, jak i wszystkich jej funkcji jest darmowe. Kolejne wersje będą pojawiały się wraz z postępami prac. Wszystkich zainteresowanych dyskusją na temat aplikacji, możliwych ulepszeń oraz problemów z działaniem i znalezionych błędów zapraszam na FORUM COMPARIC.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

13 KOMENTARZE

 1. Kilka uwag do aplikacji:

  1. Przy przechodzenie na kolejne strony, jeżeli artykuł jest na więcej niż jednej stronie, aplikacja wyrzuca tak jakby do przeglądarki internetowej i wtedy litery są mniejsze i nie wyświetlają się wykresy.

  2. Można by wprowadzić jakiś odnośnik z aplikacji do forum?

  Poza tym aplikacja super i bardzo przydatna 🙂

 2. witam… zainstalowana ale nie mogę się zalogować. na platformie w eLearn loguję się bez problemu – to ma być to samo hasło czy trzeba sobie założyć inne konto – mobilne?

 3. Panie Andrzeju,

  Będziemy stopniowo zwiększać zasięg aplikacji w miarę rozwoju prac nad kodem :).

  Pozdrawiam serdecznie
  Marcin

 4. Dzięki Grzegorzu za informację. Zajmiemy się tym. W razie czego pozwolę sobie skontaktować się z Tobą na podany przy komentarzu adres e-mail, ok?

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here