Naga Marketsxm_logo

Broker XM zaprasza dziś na darmowe webinarium, które rozpocznie się o godzinie 18:00. Zostało już niewiele czasu na zapisy.

Te artykuły również Cię zainteresują
Psychologia inwestowania – wsparcia, opory, zamykanie pozycji

10.03.2014r. – godz. 18:00 (czasu polskiego)
Instruktor: Bartosz Popko

Podczas szkolenia omówione zostaną kluczowe czynniki wpływające na odpowiednie zarządzanie pozycją oraz wyznaczania miejsc do otwierania i zamykania pozycji.

Jak informuje broker “Podczas szkolenia uczestnicy naucza się: wyznaczania wielkości pozycji względem posiadanego kapitału, wyznaczania miejsc do otwarcia pozycji, ustawiania zleceń zabezpieczających, reagowania na zmienność rynku“.

button_zarejestrujsie

Zachęcamy się do zapisywania na webinarium. Jak podkreślają pracownicy XM na szkoleniach zostanie zaprezentowana wiedza, która będzie  przydatna zarówno początkującym jak i zaawansowanym graczom.

 

XM to nazwa handlowa firmy Trading Point Holdings Ltd, regulowanego dostawcę usług finansowych, oferującego inwestycje online na rynkach globalnych. Nasi Klienci korzystają z bezpośredniego dostępu do rynków finansowych poprzez ponad 100 instrumentów finansowych, w tym forex, indeksy giełdowe, metale szlachetne i energię, z transparentnymi wycenami w czasie rzeczywistym, najniższymi spreadami oraz elastyczną dźwignią.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here