Już 7 października br. zapraszamy na konferencję Active Planet Forum!Active Planet Forum to konferencja ekologiczno-edukacyjna organizowana przez Fundację Earth Day Everyday. Wydarzenie odbędzie się 7 października br. w Warszawie i wezmą w nim udział organizacje ekologiczne, czołowi specjaliści z polskiej sceny SDG, a także młodzi działacze i działaczki. Jakie ścieżki tematyczne zostaną poruszone podczas konferencji? Kto pojawi się na scenie i jak można zarejestrować się na wydarzenie? Odpowiedzi na te i inne pytania znajdziesz w artykule!

Zapraszamy na Active Planet Forum

Już 7 października w Warszawie odbędzie się konferencja Active Planet Forum – bezpłatne wydarzenie skierowane do młodych działaczy, aktywistów, osób, które chcą skorzystać z wiedzy ekspertów z polskiej sceny SDG. Konferencja jest organizowana przez młodzieżową organizację non-profit, Fundację Earth Day Everyday, i to właśnie jest wspaniałe w tej inicjatywie – fakt, że młodzi działają dla młodych.Podczas Active Planet Forum 2023 poruszone zostaną 4 ścieżki tematyczne:

FutureECO

W ramach ścieżki FutureECO omówiona zostanie tematyka związana z przyszłością ekologii na świecie – podczas paneli pojawi się dyskusja o alternatywnych źródłach energii oraz o tym, jak kryzys klimatyczny wpływa na nasze zdrowie psychiczne.

Dalsza część artykułu pod filmem
TechECO

Ścieżka TechECO zabierze nas w świat nowinek technologicznych, związanych z ekologią. Poruszone zostaną wątki nowych, przyjaznych środowisku technologii, a eksperci ocenią ich wpływ na współczesną gospodarkę.

BusinessECO

Ścieżka BusinessECO dotknie takich problemów jak świadomość konsumentów, nadmierny konsumpcjonizm, inwestowanie w technologie przyjazne środowisku czy ekologiczne rozwiązania w dzisiejszym biznesie.

YouthECO

Podczas paneli w ramach ścieżki YouthECO poruszona zostanie nie tylko tematyka młodzieżowego aktywizmu klimatycznego oraz wpływu młodych osób na politykę środowiskową, ale także pojawi się dyskusja o problemach młodych przedsiębiorców związanych ze zmianami klimatu.

Fundacja Earth Day Everyday – czym zajmują się organizatorzy konferencji?

Fundacja Earth Day Everyday to inicjatywa non-profit, zrzeszająca osoby zainteresowane ekologią i ochroną środowiska. Edukuje o kwestiach ekologicznych, angażuje społeczności lokalne w działania środowiskowe, a jej projekty przyczyniają się do poprawy stanu środowiska w Polsce. Członkowie fundacji prowadzą młodzieżową redakcję, na łamach której młode talenty publikują swoje artykuły, realizują warsztaty z ekspertami SDG oraz organizują ogólnopolskie akcje. W ich projektach wzięło udział już około 3000 osób, a inicjatywy objęły sieć 7 polskich miast.

Dołącz do Fundacji Earth Day Everyday już 7 października – Active Planet Forum to nie tylko wartościowa merytoryka i ekspertyza czołowych osób ze sceny SDG, ale także świetna okazja, by poznać osoby o podobnych zainteresowaniach i aktywnościach. Nie może Cię zabraknąć!

Redakcja poleca również:Dziękujemy, że przeczytałaś/eś nasz artykuł. Bądź na bieżąco! Obserwuj nas w Wiadomościach Google. Obserwuj nas >>


Conotoxia

  • Powiązane zagadnienia:
Comparic.pl jest portalem tworzonym przez traderów, z myślą o traderach. W naszej codziennej pracy skupiamy się na dostarczaniu Państwu najświeższych rynkowych informacji, wartościowych analiz, praktycznych i realnie testowanych strategii inwestycyjnych, ciekawostek ze świata bankowości centralnej i makroekonomii oraz wywiadów z najbardziej poważanymi osobami w branży.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Proszę wpisać swój komentarz!
Proszę podać swoje imię tutaj