Naga Markets

Już 27 i 28 lutego 2023 r. zapraszamy na 10. edycję konferencji Blockchain Life 2023!Już 27 i 28 lutego 2023 r. w Dubaju odbędzie się jedna z największych imprez poświęconych technologii Blockchain oraz rynkowi kryptowalut na świecie. 10. edycja Blockchain Life 2023 zgromadzi fanów z całego świata, oferując im dostęp do międzynarodowego networku, możliwość spotkania z najważniejszymi przedstawicielami branży DeFi, wystąpienia światowych ekspertów oraz niezapomniane AfterParty na luksusowym jachcie “LOTUS”. Serdecznie zapraszamy!

Blockchain Life kolejny raz zgromadzi tysiące gości z całego świata

Blockchain Life to wydarzenie, którego początki sięgają 2017 r. i gromadzi zarówno początkujących z branży w kryptowalut, jak i liderów rynku, szefów największych giełd, deweloperów, czy górników.

Ze względu na swoją wszechstronność oraz rozmach Blockchain Life szybko znalazł się w światowym rankingu TOP-3 najważniejszych wydarzeń na świecie w branży kryptowalut.

Podczas tegorocznej edycji na uczestników czeka:

  • Networking z 4000 uczestnikami z całego świata oraz spotkania z dyrektorami biznesowymi z największych firm działających w świecie kryptowalut
  • Strefa ze 100 stoiskami, na której zaprezentują się firm oparte o technologię Blockchain
  • Wystąpienia światowych ekspertów 
  • Niezapomniane AfterParty na luksusowym jachcie “LOTUS”

W wydarzeniu wezmą udział najważniejsze osobistości rynku, przedstawiciele państw, szefowie międzynarodowych firm i funduszy, inwestorzy, obiecujące zespoły startupów, a także początkujący w świecie kryptowalut.

Każdy znajdzie coś dla siebie, a osoby niezaznajomione z branżą, będą miały świetną okazję, aby postawić w niej swój pierwszy krok, pod okiem ekspertów i doświadczonych inwestorów.

Tematyka konferencji obejmuje :

  • Poszukiwanie obiecujących startupów
  • Najlepsze strategie handlowe
  • inwestowanie w projekty DeFi
  • Sposoby zarabiania na DeFi
  • Cechy efektywnego miningu
  • Przyszłość NFT i Metaverses

Ponadto profesjonaliści poszerzą swoją dotychczasową sieć kontaktów i znajdą nowych partnerów biznesowych, ponieważ Blockchain Life to forum skupiające cały świat kryptowalut.

XTB

Kup bilety na wydarzenie z 10% zniżką i dołącz do Blockchain Life!

Wydarzenie odbędzie się 27 – 28 lutego 2023 r. w Dubaju, w 5-gwiazdkowym hotelu Atlantis the Palm.

Więcej informacji znajduje się na oficjalnej stronie wydarzeniaŚledź nas w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


Poprzedni artykułBitcoin konsoliduje. Aktywność ‘wielorybów’ wskazuje na zbliżającą się zmienność
Następny artykułKurs EUR/CHF: korekta prognozowana na 2023 rok przez JP Morgan
Student prawa na wydziale Finansów i Prawa Uniwersytetu Ekonomicznego w Krakowie. Pasjonat i początkujący inwestor sektora walut cyfrowych, aktywnie podążający za bieżącymi zmianami legislacyjnymi. Czynny obserwator światowych przemian społeczno-gospodarczych oraz zmieniających się preferencji rynkowych. Interesuje się wpływem psychologii na rynki akcji, sztuką w sektorze giełdowym oraz szeroko rozumianym systemem zdecentralizowanych finansów.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here