Naga MarketsJuż 23 listopada Czat Rekruterski z przedstawicielami spółki XTB!We wtorek (23 listopada) o godzinie 13:30 odbył się Czat Rekruterski z przedstawicielami spółki X-Trade Brokers. Na pytania widzów na żywo odpowiadali: Monika Charytonik – Dyrektor HR XTB oraz Jakub Paturalski – Dyrektor polskiego oddziału XTB. Spotkanie miało następujący przebieg: rozpoczęto od części wprowadzającej, opisującej ostatnie wydarzenia w spółce i bieżącą działalność, następnie zorganizowano Q&A na żywo.

  • X-Trade Brokers w ostatnim czasie kładzie nacisk na wzrost zatrudnienia.
  • Widzowie mogli na żywo zadawać pytania uczestnikom czatu rekruterskiego
  • Zapis wydarzenia dostępny jest poniżejKlikając w ten link, zobaczysz, na jakie stanowiska spółka aktualnie poszukuje pracowników.

XTB przygotowała projekt dedykowany dla studentów

Spoglądając na proporcje stanowisk, na które aktualnie spółka XTB poszukuje pracowników, zdecydowanie dominują te związane z szeroką branżą IT. Jako, że na rynku obserwujemy niedobór pracowników w tym sektorze, firma przygotowała Akademię IT, która ma na celu wsparcie w rozwoju dla studentów i doktorantów kierunków informatycznych, chcących się rozwijać.

Akademia IT. Źródło: prezentacja spółki XTB

Chcesz aplikować na kilka stanowisk? Aplikuj wysyłając CV dla kilku ofert pracy!

Aktualne oferty pracy, można sprawdzić wchodząc w zakładkę kariera na stronie głównej XTB. Warto mieć stronę w obserwowanych, ponieważ często pojawiają się nowe oferty a bieżące znikają jak tylko dane stanowisko zostanie obsadzone.

Dla osób, które nie do końca wiedzą, na które stanowisko chciałyby aplikować, spółka zaleca wysłanie CV w odpowiedzi na kilka ogłoszeń – to ułatwi logistykę wszystkich procedur związanych z procesem rekrutacyjnym.

Aktualne oferty pracy w XTB. Źródło: prezentacja spółki XTB

Poprzednie rozmowy z przedstawicielami XTB

Klikając w poniższe linki, można zapoznać się z Q&A, przeprowadzonymi z osobami odpowiadającymi za wybrane piony działalności w XTB.

  1. Rozmowa z Jakubem Paturalskim – szefem polskiego oddziału spółki 
  2. Rozmowa z Adamem Czuchajem, Dyrektorem IT w XTB
  3. Rozmowa z Anną Niedobovą, Zastępcą Kierownika Działu Globalnego Wsparcia Klientów w XTB
  4. Rozmowa z Michałem Copiukiem, CEO X Open Hub
  5. Rozmowa z Filipem Kaczmarzykiem, członkiem zarządu XTB

O spółce:

Grupa kapitałowa spółki X-Trade Brokers Dom Maklerski S.A.(„Spółka”) („Grupa XTB” lub „Grupa”) jest międzynarodowym dostawcą produktów, usług i rozwiązań technologicznych w zakresie obrotu instrumentami finansowymi, specjalizującym się w rynku OTC (ang. over-the-counter), w szczególności w instrumentach pochodnych CFD (ang. contract for difference), będących produktami inwestycyjnymi, z których zwrot uzależniony jest od zmian ceny i wartości instrumentów oraz aktywów bazowych.

Aktualnie w ofercie Grupy znajduje się ponad 1.700 instrumentów pochodnych CFD opartych na: parach walut, towarach, indeksach, akcjach spółek notowanych na giełdach w 12 krajach oraz amerykańskich i europejskich funduszach typu ETF (ang. exchange-traded fund), z możliwością dodania nowych instrumentów pochodnych CFD do oferty. 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: gpw jsw | analizy gieldowe | usd prognoza | biomed lublin akcje | co to blik | mercator medical akcję |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here