Naga MarketsJuż 2 listopada premiera gry Giants Uprising od VARSAV Game Studios [VAR]. Spółka ma umowę dystrybucyjną z Epic Game Store!2 listopada będzie mieć miejsce premiera długo wyczekiwanej autorstwa VARSAV Game Studios: Giants Uprising. Tytuł na którego wyczekuje olbrzymia społeczność o czym świadczy choćby 1,4 mln wyświetleń trailera z targów Gamescom 2021, został wydany przez spółkę własnymi siłami, pomimo dużego zainteresowania zagranicznych podmiotów. W czwartek spółka poinformowała o o zawarciu istotnej umowy dystrybucyjnej z Epic Games Store, od dnia premiery wersji early access będzie dystrybuowana również, poza innymi platformami, w Epic Games Store.

  • Już 2 listopada premiera gry Giants Uprising od VARSAV Game Studios!
  • W czwartek, kilka minut po godzinie 16, spółka poinformowała o zawarciu istotnej umowy dystrybucyjnej z Epic Games Store!
  • Giants Uprising było najpopularniejszą polską grą w trakcie targów Gamescon 2021.
  • Giełdowe walory spółki wybijają górą z konsolidacji przy rosnących obrotach. To dobry sygnał dla byków.Już 2 listopada premiera gry Giants Uprising autorstwa VARSAV Game Studios!

VARSAV Game Studios, nieco inaczej niż większa część zespołów produkujących gry w naszym kraju stawia na promocję tytułu już na premierę Early Access (wersja wczesnego dostępu). Spółka w ten sposób chce wykorzystać pozytywny odbiór w trakcie targów Gamescom, gdzie Giants Uprising było najpopularniejszą polską grą, osiągając ponad 0,5 mln wyświetleń na Youtube (obecnie ma już blisko 1,4 mln odsłon – został on zamieszczony powyżej).

Spoglądając już na sam tytuł, jak informuje twórca: Giants Uprising jest przygodową grą akcji osadzoną w średniowieczu, w której gracz wciela się w rolę olbrzyma. Długość rozgrywki na start wersji Early Access planowana jest na 4-6 godzin w zależności od trybu gry i będzie rozwijana poprzez dodawanie kolejnych map czy trybów rozgrywki. Bohater zmierzy się nie tylko z ludzkimi żołnierzami, ale również ze zniewolonymi gigantami, w brutalnych starciach z wykorzystaniem m.in. elementów otoczenia.

Spółka planuje, przed premierą przeprowadzić działania promocyjne skierowane do graczy i influencerów z całego świata. Co bardzo istotne, VARSAV Game Studios postawił na wydanie gry własnymi siłami, pomimo dużego zainteresowania zagranicznych podmiotów.

Profil gry “Giants Uprising” od VARSAV Game Studios w serwisie Steam możesz śledzić klikając w ten link.

Akcje VARSAV Game Studios rozpoczynają kolejną falę wzrostów!

Ostatnie sesje na walorach spółki notowanej na co dzień na parkiecie NewConnect przebiegają pod znakiem wzrostu zmienności, czemu towarzyszą z sesji na sesję coraz wyższe obroty. Po trwającej kilkanaście dni konsolidacji w okolicach poziomu 1,8 zł, kurs wybija górą, a w czwartek zaatakował poziom 2 zł, czyli ostatniego lokalnego oporu, w drodze do szczytu z początku września (2,29 zł).

W czwartek spółka poinformowała o zawarciu istotnej umowy dystrybucyjnej (czytaj w kolejnym akapicie), a na reakcję inwestorów nie trzeba było długo czekać. Kurs dynamicznie zaatakował rejon 2,1 zł, zyskując momentami ponad 5%.

Wydaje się, że jeszcze przed premierą, są istotne szanse na powrót kursu w okolice z początku września (2,29 zł), a może nawet nieco wyżej (2,57 zł) czyli do poziomu z końca 2020 roku. Wskaźnik MACD wskazuje na powolne odwrócenie trendu – z krótkoterminowego spadkowego (korekta po dynamicznym wzroście) na wzrostowy. Zgodnie z wartością oscylatora RSI (60 punktów), przed potencjalną korektą, jest jeszcze sporo miejsca do kontynuacji ruchu wzrostowego z ostatnich dni.

Akcje Varsav Game Studios rozpoczynają kolejną falę wzrostów
Notowania Varsav Game Studios (VAR) z ostatnich miesięcy. Źródło: tradingview.com

Zawarcie istotnej umowy dystrybucyjnej z Epic Games Store!

Zarząd VARSAV Game Studios S.A. z siedzibą w Warszawie, poinformował w czwartek 21 października o tym, iż Spółka podpisała umowę dystrybucyjną z Epic Games, Inc., na podstawie której gra “Giants Uprising” – od dnia premiery wersji early access będzie dystrybuowana również, poza innymi platformami, w Epic Games Store.

Zawarcie przedmiotowej umowy może mieć istotny wpływ na wyniki sprzedażowe gry z uwagi na zasięg i renomę przedmiotowej platformy dystrybucyjnej, co związane jest również z ograniczoną liczbą tytułów dystrybuowanych za jej pośrednictwem (selektywny wybór sklepu). “Giants Uprising” będzie drugą po Bee Simulator grą w historii Spółki dostępną w Epic Games Store.

Spółka Epic Games, założona w 1991 roku, jest twórcą gry Fortnite, serii Unreal, Gears of War, Shadow Complex oraz Infinity Blade. Stworzona przez Epic technologia Unreal Engine zapewnia wysokiej jakości interaktywne przeżycia na PC, konsolach, w sieci oraz w rzeczywistościach rozszerzonej i wirtualnej. 

VARSAV Game Studios S.A. koncentruje swoją działalność na produkcji gier komputerowych, działalności wydawniczej oraz inwestycjach w spółki z branży gier. Pierwsza produkcja studia, gra Bee Simulator, została wydana w dniu 14.11.2019, jednocześnie na PC, PlayStation 4, Xbox One oraz Nintendo Switch, w wersji pudełkowej i cyfrowej. Bee Simulator była pierwszą polską grą wydaną ekskluzywnie na Epic Games Store.

Autor również poleca: 

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: notowania funta | nasdaq akcje | kurs cdprojekt | analiza btc | biomed lublin gpw |Chcesz wrócić na stronę główną? Kliknij >>


Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas >>


ConotoxiaObejrzyj również w Comparic24.tv:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here