Naga MarketsInformacja potrafi być cenna. Wiedzą o tym doskonale inwestorzy, którzy pozornie błahy news mogą wykorzystać do zajęcia pozycji, która przyniesie krociowe zyski. Również i nasza redakcja zdaje sobie sprawę z wagi informacji na rynku – dlatego podjęliśmy się wyzwania codziennego, nieustannego śledzenia doniesień mogących mieć wpływ na handel nasz i naszych Czytelników. Jak się okazuje, naszą pracę zaczyna doceniać coraz większe grono inwestorów. 


Już 10 tysięcy osób obserwuje Comparic.pl na Facebooku!

Niezmiernie miło nam poinformować, iż w dniu dzisiejszym fanpage Comparic.pl na Facebooku przekroczył kolejny kamień milowy jakim było pokonanie progu 10 tysięcy fanów. Nie ukrywamy, że wyczekiwaliśmy tego dnia od dawna, dlatego też tym bardziej cieszymy się z jego nadejścia.

Kolejną okrągłą liczbę na naszym profilu skomentował Marcin Wenus, redaktor naczelny Comparic.pl:

Facebook to jeden z największych gigantów technologicznych o kapitalizacji rynkowej przekraczającej pół biliona dolarów. Jako medium społecznościowe stał się nieodzownym elementem naszej codziennej pracy i kontaktów międzyludzkich. Pozwala nam dostarczać najświeższe informacje bezpośrednio na ekrany komputerów i wyświetlacze telefonów naszych Czytelników, zachęcając ich do dyskusji oraz wymiany poglądów. Po 5 latach od uruchomienia naszej facebookowej strony pokonaliśmy pułap 10 tysięcy polubień, za którymi stoją prawdziwi ludzie – inwestorzy i sympatycy finansów. Mam ogromną nadzieję, że kolejne 10 tysięcy osiągniemy w jeszcze szybszym tempie i korzystając z okazji chciałbym podziękować Czytelnikom za powierzone nam zaufanie.

Wygraj książkę “Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie”

Dzięki uprzejmości księgarni Maklerska.pl, w związku z przekroczeniem 10 tysięcy fanów na facebooku postanowiliśmy zorganizować dla Was konkurs, w którym do wygrania są trzy przedpremierowe egzemplarze książki “Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie”. To Bestseller, który od wielu lat jest jedną z najlepiej sprzedających się publikacji giełdowych na świecie!

Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie uczy spokojnego i zdyscyplinowanego podejścia do rynków. Wyznacza jasne zasady zarządzania ryzykiem, przedstawia schematy transakcyjne oraz sposoby tworzenia planów inwestycyjnych oraz oceny samego siebie w kontekście gotowości do handlowania. Książka dostarcza wiedzę, pomysły oraz narzędzia niezbędne do rozwinięcia własnego, efektywnego systemu transakcyjnego, poruszając kilka kluczowych kwestii:

  • Jak pokonać własne ograniczenia i rozwinąć silną dyscyplinę?
  • Jak identyfikować asymetryczne obszary rynku, w których potencjał zysków jest większy, a ryzyko straty mniejsze?
  • Jak efektywnie zarządzać kapitałem ustawiając poziomy wejścia, obrony oraz zysków?
  • Jak prowadzić dziennik transakcyjny, który sprawi, że staniesz się własnym nauczycielem?

Odniesienie sukcesu w tradingu opiera się na wiedzy, koncentracji i dyscyplinie. Dzięki połączeniu klasycznych mądrości z nowoczesnymi narzędziami transakcyjnymi Zawód inwestor giełdowy. Nowe ujęcie przenosi trading na wyższy poziom. Przejrzysta konstrukcja książki, prosty język oraz solidna dawka wiedzy sprawiły, że pozycja ta stała się niedoścignionym wzorem wśród książek giełdowych.

Jedyne co należy zrobić, aby wziąć udział w konkursie i zawalczyć o jeden z trzech egzemplarzy książki, to polubić post konkursowy (link) oraz napisać w komentarzu (pod postem konkursowym na naszym fanpage) ile artykułów zostało opublikowanych na portalu Comparic.pl od początku jego istnienia tj. od października 2012 roku? Trzy osoby, których odpowiedzi będą najbliższe prawdy otrzymają po jednym egzemplarzu książki. Na Wasze odpowiedzi czekamy do niedzieli 19 sierpnia 2018 roku.

WAŻNE – Odpowiedzi prosimy podawać w komentarzach pod postem konkursowym na Facebooku (link) a nie poniżej tego artykułu.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here