Naga MarketsJustin Sun (Tron): Kupiłem 4145 bitcoinów (BTC) po cenie 37 tys. dol.
Justin Sun, prezes TRON

Podczas gdy dla wielu inwestorów spadek bitcoina do poziomu 30 tysięcy dol. oznaczał ogromne spustoszenie w portfelach kryptowalutowych, część wykorzystała okazję do ponownych zakupów. Wśród nich znalazł się dyrektor generalny i założyciel przedsiębiorstwa kryptowalutowego Justin Sun. Jak stwierdził na Twitterze, nabył ponad 4 tysiące BTC w cenie poniżej 40 tys. dol.

  • „Kupiłem 4145 bitcoinów o wartości 152 818 183 dol. po średniej cenie 36 868 dol.”, napisał w mediach społecznościowych Justin Sun
  • Wystarczy, że kurs BTC powróci do okolic 50 tys. dol., a dyrektor Tron zarobi na swojej inwestycji ponad 50 mln dol.
  • Najnowsze zakupy Suna potwierdzają, że wieloryby wykorzystały spadek cen bitcoina do zakupów po atrakcyjniejszych cenach
  • Więcej podobnych i ciekawych artykułów znajdziesz na stronie głównej Comparic.pl

Justin Sun kupuje bitcoina za 152 mln dol., gdy ten notuje krach

Sesja 20 maja na rynku kryptowalut na długo zapadnie w pamięć inwestorom. Przez media została okrzyknięta „czarną środą”, a pod względem wyprzedaży głównych cyfrowych aktywów była najgorszą od marca 2020 roku, kiedy bitcoin i inne główne tokeny również traciły kilkadziesiąt procent reagując na rynkową panikę wywołaną pandemią koronawirusa.

Te artykuły również Cię zainteresują
Rynek kryptowalut, podobnie jak każdy inny rynek finansowy, jest jednak „zakładem o sumie zerowej”, na którym ktoś musi stracić, żeby ktoś mógł zarobić. W momencie gdy krótkoterminowi inwestorzy w panice wyprzedawali swoje bitcoiny ze sporą stratą, posiadacze większego kapitału i traderzy długoterminowi skupowali BTC na dołkach po bardziej atrakcyjnych cenach.

Wśród nich znalazł się właśnie Justin Sun, który kupił bitcoina po cenie niespełna 37 tys. dol., wydając na 4145 BTC około 153 mln dol. Jeżeli cena najstarszej kryptowaluty powróci do wcześniejszych poziomów, właściciel spółki Tron będzie mógł zarobić nawet 70%.

Sun dołącza do lidera branży Michaela Saylora z MicroStrategy, który ogłosił w środę, że zależne od niego podmioty zgromadziły łącznie 111 tys. BTC, czyli przy obecnych cenach niemal 5 mld dol. w kryptowalutach.

invest

W kryptowaluty możesz inwestować między innymi z brokerem Plus500. Załóż darmowe konto i zacznij trading jeszcze dzisiaj! 

CHCĘ HANDLOWAĆ KRYPTOWALUTAMI

Zobacz inne, najczęściej szukane dzisiaj frazy: kurs ciech | cena dolara online | kursy walut forex | biomed kurs | eur/usd wykres | benefit akcje | bitcoin wykres roczny |Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

Poprzedni artykułElektrotim: Tegoroczny portfel zamówień będzie budowany głównie w przemyśle
Następny artykułVivid Games z obniżoną ceną docelową do 1,59 zł, rekomendacja DM Banku BPS
Arkadiusz Jóźwiak redaktor Comparic.pl
Education Team Manager Comparic.pl. Autor licznych webinarów i felietonów oraz tekstów edukacyjnych poruszających szeroką tematykę inwestycyjną począwszy od psychologii a na analizie technicznej i fundamentalnej skończywszy. Jako menadżer działu edukacji w Comparic Media Group wykorzystuje wykształcenie pedagogiczne i stawia ogromny nacisk na prostotę przekazywanych informacji i wiedzy. Skrupulatność i konsekwencja w działaniu zostały docenione przez wielu traderów i inwestorów, co skutkowało m.in. nominacją w konkursie organizowanym przez fundację Invest Cuffs w kategorii Dziennikarz Roku 2019. Jego artykuły znaleźć można również w magazynach FxMag oraz I Love Crypto, gdzie prowadzi swoją stałą rubrykę. To także prelegent podczas licznych konferencji m.in. Festiwalu Inteligencji Finansowej, Seminarium XM w Warszawie czy Expo Invest Cuffs. Członek Rady Nexusów przyznającej wyróżnienia osobom i podmiotom, które w największym stopniu przyczyniają się do rozwoju branży blockchain i kryptowalut a także twórca i główny prowadzący cotygodniowych, niedzielnych odpraw traderów, w których regularnie uczestniczy kilkaset osób oraz analityk kryptowalutowy w serwisie Krypto Raport.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here