Naga MarketsJustin Sun (Tron): Bitcoin (BTC) pokona 100 tys. USD w 2025 r.
Justin Sun, prezes TRON

W przeciągu następnych pięciu lat Bitcoin najprawdopodobniej pokona barierę 100 tysięcy dolarów i pociągnie za sobą inne kryptowaluty, uważa Justin Sun, założyciel i prezes przedsiębiorstwa Tron będącego emitentem 15. pod względem kapitalizacji kryptowaluty TRX. W wywiadzie udzielonym CNN przyznał, że wierzy w świetlaną przyszłość cyfrowych aktywów, w związku z czym jest posiadaczem wielu altcoinów, w tym kryptowaluty Ether (ETH) oraz XRP (token sieci Ripple).


Bitcoin przekroczy granicę 100 tysięcy dolarów za 5 lat, Sun posiada sporo XRP i ETH

Justin Sun, który w ostatnim czasie był jednym z przedstawicieli branży kryptowalutowej mogących zjeść obiad z Warrenem Buffettem, zapytany o to czy dywersyfikuje swój portfel cyfrowych aktywów odparł:– Posiadam sporo XRP oraz ETH. Ogólnie wierzę w długoterminowe wzrosty rynku i chcę, żeby wszystkie kryptowaluty osiągnęły sukces. Właśnie dlatego w moim portfelu znajduje się wiele różnych monet – komentował Sun.

Prezes TRON w wywiadzie prognozował również, że w 2025 roku miejsce będzie miała kluczowa chwila dla całego rynku kryptowalutowego, a mianowicie pokonanie przez Bitcoina granicy 100 tysięcy dolarów. Co więcej, ruch wzrostowy na BTC ma pociągnąć za sobą inne kryptowaluty – wśród nich wymieniał TRX, ETH oraz XRP.

Inwestuje w kryptowaluty korzysta jednak z tradycyjnej waluty

Chociaż Sun twierdzi, że wszystkie możliwe środki inwestuje w kryptowaluty, to przy codziennych płatnościach konwertuje je na dolary amerykańskie lub inne waluty tradycyjne. Z jego wypowiedzi wynika, że jedynie codzienne niewielkie płatności realizuje właśnie poprzez fiaty, większe transakcje przeprowadza natomiast przy wykorzystaniu cyfrowych aktywów.Jesteśmy w Google News. Szukaj to co ważne i bądź na bieżąco z rynkiem! Obserwuj nas

Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here