Naga MarketsLogo kryptowaluty TRONNa rynku obserwujemy nowy trend tworzenia organizacji charytatywnych, które zauważają, jaki wpływ na ich działanie może mieć blockchain. Dostrzegają w nowej technologii ogromny potencjał w kwestii zwiększenia transparentności wpłat.


Przykładem niech będzie nowa fundacja giełdy Binance – Binance Charity Foundation (BCF), która zamierza wykorzystać sieć bloków, aby pomóc w łagodzeniu wielu problemów krajów rozwijających się. Pisaliśmy o tym szerzej TUTAJ.

Także projekt TRON wykorzystuje swoją technologię do niesienia pomocy. Jednak w obu przypadkach następuje przy tym ruch mający na celu zmianę społeczną poprzez wdrożenie blockchaina, zarówno w sferze prywatnej, jak i publicznej.

3 miliony

Dyrektor generalny TRON, Justin Sun, przekazał ostatnio dotację w wysokości 3 milionów dolarów na BCF. Więcej na ten temat opowiada mediom.

Jak przyznaje fakt przekazania takiego datku na fundację “wynika z wizji TRON”. Podkreślił, że “nasza sieć nie jest dla osób lub instytucji środkiem do uzyskania krótkoterminowego zysku; została zbudowana, aby ponownie zdecentralizować internet.”

Dalej kreśli swoją wizję dokładniej:

“Ta misja ma te same podstawowe zasady, co organizacji charytatywnych i non-profit, wykorzystując siłę społeczności do podnoszenia ludzi i podtrzymywania tego, w co wierzymy. Wierzę, że aby naprawdę osiągnąć te cele, potrzebujemy graczy, takich jak TRON, aby wpływać i inspirować, (…) a także potrzebujemy dużych organizacji, takich jak Binance, które podzielają nasze cele i wizję (…).”

Obie firmy są teraz “otwarte na różne formy współpracy”.

Pytany o dalszy rozwój kryptowalut i ETFy, CEO TRON mówi:

“Moim zdaniem zatwierdzenie przez SEC funduszu ETF Bitcoin jest nieuniknione, to tylko kwestia kiedy [to nastąpi].”

Dodał też parę zdań o rozwoju rynku i przejściu do kolejnej hossy:

“Najważniejszą rzeczą jest wykonywanie realnej pracy. Wciąż jest wiele osób, które mają błędne wyobrażenia o branżach blockchain i kryptowalut. Dla tych z nas, którzy pracują w tej branży, musimy pracować jeszcze ciężej, aby pokazać ludziom, że technologie te mogą zmienić życie, że mogą dokonać istotnej zmiany. Jest to klucz do przekształcenia bessy w rynek hossy.”


Interesujesz się kryptowalutami? Już teraz dołącz do grupy na Facebooku prowadzonej przez portal Comparic.pl. Bądź na bieżąco z informacjami ze świata kryptowalut, niezależnie od tego gdzie się znajdujesz!.Conotoxia

Dołącz do dyskusji logując się za pomocą Facebook

Obejrzyj również:

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here