Naga MarketsPara NZDCAD złamała kluczowy poziom na 0,9450, jednocześnie był on dyskutowany kiedy para zbliżała się do konfluencji oporu przy 0,9550. W ubiegłym tygodniu pomimo podejścia, nie udało się sforsować zapory podażowej, a dzisiejszy spadek może być początkiem czegoś większego.

Dopóki para jest handlowana pod 0,9450 należy oczekiwać spadków. Pierwsze ważne wsparcie przy 0,9320 a następnie 0,9200. Podobna sytuacja, a więc 4-godzinny kanał wzrostowy miała miejsce na USDCAD, warto także spojrzeć na ten setup.

Można tu dwojako spojrzeć na wybicie, po pierwsze zaczekać na retest od dołu 0,9450 lub niżej albo sprzedać od razu, decyzja należy do inwestora. Kalendarz ekonomiczny w ciągu najbliższych dni jest wypełniony wydarzeniami, dziś poznamy decyzję RBNZ, co na pewno wpłynie na kondycję dolara nowozelandzkiego.

Bennett twierdzi, że w najbliższych tygodniach możliwe jest nawet zejście w kierunku 0,8860.tokeneo

Zostaw komentarz logując się za pomocą Facebook

To również Cię zainteresuje - Comparic24.tv

Poprzedni artykułESMA: Liczba skarg związanych z CFD na trzyletnich minimach
Następny artykułAnaliza dla początkujących: EURPLN dociera do linii trendu spadkowego
Trader, inwestor, bloger, absolwent The University of Information Technology and Management w Rzeszowie. Doświadczenie zdobywał na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie oraz w firmach proptradingowych. Inwestowaniem zajmuje się od kryzysu w 2008 roku, począwszy od papierów wartościowych, przez kontrakty terminowe i rynek walutowy, który uważa za najciekawszy ze względu na swoją dynamikę oraz techniczny charakter. Specjalizuje się w rynku amerykańskich kontraktów terminowych ze szczególnym upodobaniem czytania taśmy i wolumenu (tape reading). Laureat VI edycji „Ligi Traderów” gdzie zajął trzecie miejsce oraz zdobywca II miejsca w konkursie inwestycyjnym organizowanym przez HFT Brokers. Prelegent podczas Konferencji Naga Markets w Warszawie. Nominowany także w kategorii Analityk rynku kryptowalutowego roku na Cryptocurrency World Expo 2017.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Please enter your comment!
Please enter your name here